Neler Yeni

Temiz Kurulumdan Sonra Tüm Programları Tek Seferde Yükleme Rehberi

utkuversus

80+ Bronze
Herkese merhaba. Bu konuda sizlere yıllardır kullanmakta olduğum "Ninite" adlı mucizeyi nasıl kullanabileceğinizi anlatacağım.
Öncelikle sitesi bu >https://ninite.com
1585133425844.png

Ana sayfa bu şekilde. Buradan istediğiniz programı seçiyorsunuz ve aşağıda bulunan "Get Your Ninite" seçeneğine tıklıyorsunuz.
1585133484057.png

İnen dosyayı açıyoruz. Ve seçtiğimiz programları teker teker kurmaya başlıyor.
1585133562223.png

1585133626180.png

Size de arkanıza yaslanıp bu programın tadını çıkarmak kalıyor! Süper değil mi? :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ekrem Bakırcı
Bir ara görmüştüm çok yaratıcı bir program.

utkuversus

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayara format attıktan sonra kurman gereken programları tek seferde kurmana olanak sağlayan bir program. Örneğin Google Chrome, Discord ve Steam yükleyeceksin. Teker teker sitelerinden indirip kurmak yerine Ninite üzerinden seçip kuruyorsun tek seferde.
Çoğu kişi bu tarz yazılımların mantıklı olmadığını söylüyor eski yazılımları yüklediği için ama yinede siz bilirsiniz.
Aksine Ninite'yi güncellemek için bile kullanabilirsiniz. Sonuçta offline installer değil. Tüm dosyaları program üreticilerinin kendi serverından çekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ekrem Bakırcı
Çoğu kişi bu tarz yazılımların mantıklı olmadığını söylüyor eski yazılımları yüklediği için ama yinede siz bilirsiniz.
Eski olsa bile bu programlar internet gerektiriyor genelde zaten güncelleme ile sorun çözülür.

RmzDayi

80+ Silver
ne kadar sağlıklı ?
bu uygulama ile kurulan programların versiyonları ile offical sitelerindeki indirilebilir versiyonlarını teyit ettiniz mi ?

utkuversus

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne kadar sağlıklı ?
bu uygulama ile kurulan programların versiyonları ile offical sitelerindeki indirilebilir versiyonlarını teyit ettiniz mi ?
Evet ettim. Çoğu zaman da güncellemek için kullanıyorum Ninite'yi. En güncel sürümleri kuruyor.

RmzDayi

80+ Silver
Evet ettim. Çoğu zaman da güncellemek için kullanıyorum Ninite'yi. En güncel sürümleri kuruyor.
not aldım deneyeceğim, kontrol ettiğimde driver değil de kullanılabilir programlar var. Doğru demi ?

utkuversus

80+ Bronze
not aldım deneyeceğim, kontrol ettiğimde driver değil de kullanılabilir programlar var. Doğru demi ?
Evet Driver değil. Driver için olanları ben de tavsiye etmiyorum hiç sağlıklı değiller.

EnesK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Enes Köseer
Hocam çok teşekkür ederim çok lazımdı :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,610
Üyeler
140,672
Son üye
PortalCini
Top Bottom