Neler Yeni

Temaslıyım Ama Testim Negatif Çıktı Karantinadan Nasıl Çıkarım?

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Arkadaşlar covid testim negatif çıktı ama temaslı olarak gözüküyorum. Otomatik sistem beni karantinaya atıyor bu karantinadan nasıl çıkabilirim testim negatif çıktı sonuçta. 2Ekimde askere gidecektim sülüsümü alamıyorum bunun yüzünden.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Arkadaşlar covid testim negatif çıktı ama temaslı olarak gözüküyorum. Otomatik sistem beni karantinaya atıyor bu karantinadan nasıl çıkabilirim testim negatif çıktı sonuçta. 2Ekimde askere gidecektim sülüsümü alamıyorum bunun yüzünden.
14 gün sonra test olacaksınız yine negatif olursa özgürsün.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
14 gün sonra test olacaksınız yine negatif olursa özgürsün.
İnternette bir yazı okudum doğru mu bilmiyorum testi negatif çıkarsa karantinası bitebilir diyor. Benim testim negatif çıktı boş yere neden karantina yapayım. Zaten covid hastası bizden ayrı duruyor. Aynı yerde değiliz.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Bende temaslıydım negatif çıktı, karantina başladı 1 gün sonra bitirildi. Nasıl bi sistem var çözemedim ama 112'yi arayıp bilgi alabilirsin.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Bende temaslıydım negatif çıktı, karantina başladı 1 gün sonra bitirildi. Nasıl bi sistem var çözemedim ama 112'yi arayıp bilgi alabilirsin.
Kardeş seninle aynı durumdayım temaslıydım testim negatif çıktı ve askere gitmek için sevk belgesini alamıyorum.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Dediğim gibi 112'yi arayıp sorsan daha mantıklı olur
112 yi aradım şimdi bu konuyu aile hekiminle konuş veya sağlık bakanlığını arayıp konuş dedi. Bugün pazar olduğu için telefonlara bakılmıyor yarını bekleyeceğim. Teşekkürler bilgi için.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
İnternette bir yazı okudum doğru mu bilmiyorum testi negatif çıkarsa karantinası bitebilir diyor. Benim testim negatif çıktı boş yere neden karantina yapayım. Zaten covid hastası bizden ayrı duruyor. Aynı yerde değiliz.
14 günlük kuluçka süresi var. O süre içinde test doğru sonucu vermiyor.

azahgumus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Azah Gümüş
Dediğim gibi 112'yi arayıp sorsan daha mantıklı olur

112 yi aradım şimdi bu konuyu aile hekiminle konuş veya sağlık bakanlığını arayıp konuş dedi. Bugün pazar olduğu için telefonlara bakılmıyor yarını bekleyeceğim. Teşekkürler bilgi için.

Alo 184 Covid danışma hattını arayın. 112 acil çağrı merkezidir ve her gün bir sürü bilinçsiz vatandaş tarafından aranarak asıl yapmaları gereken işi yapamamaktadır.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Alo 184 Covid danışma hattını arayın. 112 acil çağrı merkezidir ve her gün bir sürü bilinçsiz vatandaş tarafından aranarak asıl yapmaları gereken işi yapamamaktadır.
Bilgi için teşekkür ederim 184 ü arayacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,147
Üyeler
140,456
Son üye
veloz
Top Bottom