Neler Yeni

Suriyeliler Neden Böyle Davranıyorlar ?

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
Florya 'ya denize gittim kafa dagıtmak için zaten plajda sinir oldum biyerde pakistanlılar atletlerle denize atlıyorlar öbür tarafta suriyeliler birbirini dövüyor nargile içiyor çakmagın varmı abi diye geliyorlar bir tanesini öldürcektim orda nerdeyse donla girenmi dersiniz çarşafla girenmi dersiniz çarşafa lafım yok ama denizdede giyilmez yani.Son damla taksim otöbüsüne binince oldu 15 yaşındaki genç çakmagı yolda patlatmayı çalışıyordu neyse bişey olmaz diye 45 dk bir gelen taksim otobüsünü bekledim bilin bakalım noldu otöbüs suriyeliler tarafından işgal edilmiş neyse insanlık bende kalsın dedim üçüncüsüne şöför sayesinde bindim adamlar koloni yapmışlar otobüse bi tane hilal bıyıklı türk abimiz noktayı koydu otobüste suriyeliye bir tane geçirdi bende aradan iki üç tekme felan attım.artık gördügüm yerde suriyeli dövmeye ant içitim artık vatan meselesi oldu yoksa iki üç yıl sonra üstümüze çıkmaya başlıcaklar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

okadar yazdık bir baksanız :D

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
++++++ kesinlikle

DonanımFikir

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,614
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Malesef öyle
Oy İçin Getirildiler Ülkeye zaten
Artık Her Apartmanda En az 1 Suriyeli Var

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
Allah Allah ne ses ediyorsun . Sayın hazretlerimiz getirdi onları oy için... Pardon din kardeşliği için

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
++++++ kesinlikle
hocam gördügünüz yerde dövün acımayın

Allah Allah ne ses ediyorsun . Sayın hazretlerimiz getirdi onları oy için... Pardon din kardeşliği için
hocam şimdi allah kimseyi vatansız bırakmasın ama bunlar keyif için gelmişler

Malesef öyle
Oy İçin Getirdiler Ülkeye zaten
Türkiye Cennet Abe
:D

Hepsi def olur umarım bu ülkeden . Başımıza salanlar da hesap verir bir gün umarım .
hocam şu yunanistan dan gidiyorlardı noldu bir haberin varmı

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,203
İsim
kaan-şahin
Florya 'ya denize gittim kafa dagıtmak için zaten plajda sinir oldum biyerde pakistanlılar atletlerle denize atlıyorlar öbür tarafta suriyeliler birbirini dövüyor nargile içiyor çakmagın varmı abi diye geliyorlar bir tanesini öldürcektim orda nerdeyse donla girenmi dersiniz çarşafla girenmi dersiniz çarşafa lafım yok ama denizdede giyilmez yani.Son damla taksim otöbüsüne binince oldu 15 yaşındaki genç çakmagı yolda patlatmayı çalışıyordu neyse bişey olmaz diye 45 dk bir gelen taksim otobüsünü bekledim bilin bakalım noldu otöbüs suriyeliler tarafından işgal edilmiş neyse insanlık bende kalsın dedim üçüncüsüne şöför sayesinde bindim adamlar koloni yapmışlar otobüse bi tane hilal bıyıklı türk abimiz noktayı koydu otobüste suriyeliye bir tane geçirdi bende aradan iki üç tekme felan attım.artık gördügüm yerde suriyeli dövmeye ant içitim artık vatan meselesi oldu yoksa iki üç yıl sonra üstümüze çıkmaya başlıcaklar.

+1

Beren

80+ Gold
hocam gördügünüz yerde dövün acımayın

hocam şimdi allah kimseyi vatansız bırakmasın ama bunlar keyif için gelmişler

:D

hocam şu yunanistan dan gidiyorlardı noldu bir haberin varmı
Deniz anası gibi ürüyorlar 10 gitse 100 geliyor .

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,646
İsim
-
Yaşım küçük bir şey yapamıyorum. Yolda geliyorlar çakmağın var mı kardeş , çakmak versene kardeş diye.

Petrichor

80+ Silver
Sarıyoo

Ekler

• RddeBICa_400x400.jpg
    RddeBICa_400x400.jpg
    11 KB · Hit: 17

BurKy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Burak

Baştan sona saçmalık dolu bir yazı. İnsanları suriyeli diye neden ayırıyorsun. Yaşı küçük bir insansın herhalde. Çarlafla denize girilmez derken sen kimsin ya İnsanlar istediği gibi denize girer çıkar. Bu kadar saçma sapan rezil bir yazı okumadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Muhammed
Instagram
sadolationn
Ciddi Ciddi gördüğüm yerde dövüyorum, bana Merhaba bile dese demesin istemiyorum tiskiniyorum bu ırktan bir insanla konuşmaktan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,321
Üyeler
141,962
Son üye
Sott
Top Bottom