Neler Yeni

"Super Moderator" görevimi bırakıyorum, herkese teşekkürler.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Yavuz KAYIŞ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Yavuz KAYIŞ
- - -
Yaklaşık 5 aydır forum içerisindeki düzen için gece-gündüz demeden elimden geleni adaletli bir şekilde yaptığıma inanıyorum.
Zaten DA-Forum üyelerinden aldığım geri dönüşlerde de bunu sık sık görebiliyorum.
Hepsine tek tek teşekkür ederim.

Ama bu işler tek taraflı olmuyor.
DA-Forum'un benden memnun olması, benim de memnun olduğum anlamına gelmiyor.

Bu süreçte yönetim ile iletişim kurmayı, sorunları konuşmayı bir çok kez denedim, ama maalesef geri dönüş alamadım.
Keşke şartlar daha düzgün olsaydı, çok daha uzun süre devam etseydik. Ama bana göre günler ilerledikçe her şey daha da geriye gidiyor.

Bu yüzden 1 Haziran'da hak ederek aldığım "Moderator" yetkimi, "bazı kişisel ve yönetim kaynaklı sorunlar" dolayısı ile bırakıyorum.

Olurda ileride şartlar değişirse/düzelirse/iyileştirilirse ve foruma bakabilecek bir moderatöre ihtiyaç duyarsanız, benim için sıkıntı yok.
İletişime geçebilirsiniz ve anlaştığımız sürece düzeni sağlarım.
Ama bu şekilde daha fazla zorlamaya ve kalp kırmaya gerek yok.

Bu yüzden forum içerisindeki vaktimi, eskiden olduğu gibi "üye" olarak harcayacağım.

Teşekkürler.

White Ravens
- - -
1603294882493.png

Beni 3 kez banlasanda görüşürüz

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
şunu merak ettim forum dan birini seviyoruz yarın bi bakıyoz gidiyor niye la niye
@White Ravens adres ver mahalleyi toplayıp geliyorum

EMGRANDO

80+ Bronze
- - -
Yaklaşık 5 aydır forum içerisindeki düzen için gece-gündüz demeden elimden geleni adaletli bir şekilde yaptığıma inanıyorum.
Zaten DA-Forum üyelerinden aldığım geri dönüşlerde de bunu sık sık görebiliyorum.
Hepsine tek tek teşekkür ederim.

Ama bu işler tek taraflı olmuyor.
DA-Forum'un benden memnun olması, benim de memnun olduğum anlamına gelmiyor.

Bu süreçte yönetim ile iletişim kurmayı, sorunları konuşmayı bir çok kez denedim, ama maalesef geri dönüş alamadım.
Keşke şartlar daha düzgün olsaydı, çok daha uzun süre devam etseydik. Ama bana göre günler ilerledikçe her şey daha da geriye gidiyor.

Bu yüzden 1 Haziran'da hak ederek aldığım "Moderator" yetkimi, "bazı kişisel ve yönetim kaynaklı sorunlar" dolayısı ile bırakıyorum.

Olurda ileride şartlar değişirse/düzelirse/iyileştirilirse ve foruma bakabilecek bir moderatöre ihtiyaç duyarsanız, benim için sıkıntı yok.
İletişime geçebilirsiniz ve anlaştığımız sürece düzeni sağlarım.
Ama bu şekilde daha fazla zorlamaya ve kalp kırmaya gerek yok.

Bu yüzden forum içerisindeki vaktimi, eskiden olduğu gibi "üye" olarak harcayacağım.

Teşekkürler.

White Ravens
- - -
13000 liralık bilgisayarı 10000 liraya toplamama ve daha bir sürü konuda yardım eden sayılı kişilerdensin.
Güle güle git forumun en yardımsever moderatörü..😢

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Pek sesli olarak tanışamadığım ama bütün reportlarımıza anında dönüş yapan mesajlara direk bakan
Bu platforma Tartışmasız en ÇOK EMEK veren insan
Olanların çok azından haberdarım ama doğru kararı vermişsin
Çok büyük emek harcadın bir teşekkür sana az olacak ama
Her şey için teşekkür ederim .

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom