Neler Yeni

Yardım Steelseries Rival 3 alınır mı?

Echo808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Çağdaş Ulaş Ulutaş
Instagram
cagdasulasulutas
Steelseries Rival 3 almayı düşünüyorum ama sensörü Truemove Core sanırım PMW3331' e eşitmiş. Aklımda PMW3389 sensörü olan Rampage Sector almak geldi. Ama bu marka genellikle foumlarda önerilmiyor. Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Steelseries Rival 3 fiyatı 320tl, Rampage Sector fiyatı 200tl.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,437
İsim
Adem
Steelseries Rival 3 almayı düşünüyorum ama sensörü Truemove Core sanırım PMW3331' e eşitmiş. Aklımda PMW3389 sensörü olan Rampage Sector almak geldi. Ama bu marka genellikle foumlarda önerilmiyor. Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Steelseries Rival 3 fiyatı 320tl, Rampage Sector fiyatı 200tl.
320tl verebileceksen rampage almak saçma,rivaldan daha çok beğendim razer viper mini var fakat stok bulmak zor.

RaZeLegend

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Çağrı Yüceer
rival 3 kullanıyorum ben memlunum bir eksik yanı da yok kablo orgu olmadıgı için hafif ve hiss3edilmiyor bile bir arkadaşım da satın aldı o da gayet memlun @keppek59 tabi rampage kotulememk lazım kullandıgım klavye rampage bazı ıyı urunleri var kotu urunleri de var mmouse tarafında steelseries veya logitech dusunebilirsiniz

w1B3

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Hakkı Mürev
Gayet güzel bir mouse Rival 3.Kendim kullanıyorum.

Echo808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Çağdaş Ulaş Ulutaş
Instagram
cagdasulasulutas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rival 3 kullanıyorum ben memlunum bir eksik yanı da yok kablo orgu olmadıgı için hafif ve hiss3edilmiyor bile bir arkadaşım da satın aldı o da gayet memlun @keppek59 tabi rampage kotulememk lazım kullandıgım klavye rampage bazı ıyı urunleri var kotu urunleri de var mmouse tarafında steelseries veya logitech dusunebilirsiniz
Gayet güzel bir mouse Rival 3.Kendim kullanıyorum.
Sizce sensörü yeterli mi? Bir de kaliteli mouse pad kullanmayınca takılma sorunu oluyormuş doğru mu?

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,704
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Alınır, Rampage alınmaz demiyorum ama Rival 110 kullanıyorum ve çok memnunum. Sensör bir kere bile sorun yaratmadı, qck medium ile yağ gibi kayıyor. Steelseries kulaklık tarafında alınmaz olsa da mouse'ları çok iyi.

RaZeLegend

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Çağrı Yüceer
Sizce sensörü yeterli mi? Bir de kaliteli mouse pad kullanmayınca takılma sorunu oluyormuş doğru mu?
:D komik geldi bana 26 TL mousepad rival 3 ama bende de sorun var biraz sorunun cevabı ise hayır takılma olmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,239
Üyeler
140,011
Son üye
CafHere
Top Bottom