Neler Yeni

Yardım soğutucu alacağım fakat montajını bilmiyorum

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Yiğit
selamlar ryzen 5 3600 işlemcim 80 dereceleri görüyordu hatta biraz daha zorlayan yerlerde 90ları gördüm bu sebepten de cpb ayarını kapatıp şimdilik bir soğuma sağladım yakın zamanlar içersinde de t6 ultra soğutucu almayı düsünüyorum ama internetten baktığım kadarıyla herkes montajlarken zorlanmış ben de kendime pek güvenmiyorum bu konuda detaylı bir şekilde neyi nereye hangi vidalarla takacağımı anlatabilecek biri varsa çok iyi olur anakartım asus b450m-k

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Ne yazık ki vida seçeneği yok. Ben de Thermaltake Contac Slient 12 kullanıyorum. T6 ile montajları aynı. YouTube’da t6 için montaj videosu bulamazsan dediğim modele de bakabilirsin. Aynılar sonuçta.

Son düzenleme:

Alikose01

80+ Bronze
Ne yazık ki da seçeneği yok. Ben de Thermaltake Contac Slient 12 kullanıyorum. T6 ile montajları aynı. YouTube’da t6 için montaj videosu bulamazsan dediğim modele de bakabilirsin. Aynılar sonuçta.
Arctic freezer 34 duo nasıl montajı kolaymıdır ?

Alikose01

80+ Bronze
Gerdirme yöntemi ile takılan soğutuculara nazaran Arctic Freezer 34 daha kolaydır.
ryzen 5 3600 için t6 ultraya göre soğutması nasıl ?
yada onun yerine 300TL daha ekleyip sıvı soğutma alsam nasıl olur ?

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
ryzen 5 3600 için t6 ultraya göre soğutması nasıl ?
yada onun yerine 300TL daha ekleyip sıvı soğutma alsam nasıl olur ?
Bu tamamen bütçe ile alakalı bir durum. Herkes T6'yı öneriyor ama ben pek tavsiye etmiyorum. Ha bütçeniz fazla yoktur daha fazlasını veremezseniz o zaman alın. Fakat bütçeniz varsa almışken ömürlük bir şey alın bence. Sorunuza gelicek olursam sıvı soğutma alıcaksanız 120'lik olanlardan değil de 240'lık alın. 120'lik olanların verdiği performansın daha iyisini kaliteli hava soğutmalar verebiliyor.

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tamamen bütçe ile alakalı bir durum. Herkes T6'yı öneriyor ama ben pek tavsiye etmiyorum. Ha bütçeniz fazla yoktur daha fazlasını veremezseniz o zaman alın. Fakat bütçeniz varsa almışken ömürlük bir şey alın bence. Sorunuza gelicek olursam sıvı soğutma alıcaksanız 120'lik olanlardan değil de 240'lık alın. 120'lik olanların verdiği performansın daha iyisini kaliteli hava soğutmalar verebiliyor.
ml240r buldum 2.el 700tlye ürün sıfır gibi duruyor sorunu yok ml240l ise sıfırı 750tl civarında ne önerirsiniz

Top Bottom