Neler Yeni

Yardım Sizce R25 sürebilirmiyim ?

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,064
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
arkadaşlar selam ,
motor alıcam yakında bilgisayarımı satıp ben 18 imde r25 düşünüyorum ama şuanki halimle test için kaldırabilirmiyim merak ettim
Boy 1,80 kilo 65 sizce kaldırabilirmiyim motoru denge sorunu yaşamadan yoksa bana cok mu ağır gelir suan ?
Ya zaten hiç kimse motoru kaldıramaz
Mesela motor sağa doğru düşüyo onu eğilmeden tuttun tuttun yoksa bırakmak zorundasın çünkü kaldıramazsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve r25 ile başlanır kişiden kişiye değişir.
Iyi sürsem bile ilk deneyimin ise illa o motor b 1 2 kere düşer bu normal bişey grenaj cizigi sana sıkıntı yaratmazsa al çünkü grenajlar çok pahalai

Akycnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Akycnn
arkadaşlar selam ,
motor alıcam yakında bilgisayarımı satıp ben 18 imde r25 düşünüyorum ama şuanki halimle test için kaldırabilirmiyim merak ettim
Boy 1,80 kilo 65 sizce kaldırabilirmiyim motoru denge sorunu yaşamadan yoksa bana cok mu ağır gelir suan ?
Daha önce motor sürdün mü Yamaha parçaları pahalı ve sıkıntılı cbr 250 de bakabilirsin ilk defa moto sürceksen r 25 sürme naked motor bak mt 25 fln

Daha önce motor sürdün mü Yamaha parçaları pahalı ve sıkıntılı cbr 250 de bakabilirsin ilk defa moto sürceksen r 25 sürme naked motor bak mt 25 fln
Fln *

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan

Fln *
Daha önce sürdüm ama sürmemiş olsam niye r25 olmaz ki onu anlamadım ilk motor sürüşüm de r25 ti zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,816
Üyeler
140,557
Son üye
eniyismm.com
Top Bottom