Neler Yeni

Sharkoon TG4 Kasa Hk.

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
Arkadaşlar allah sizi inandırsın şu kasadan çektiğim çileyi 4 buçuk senedir kız arkadaşımdan çekmedim :D . Ya aldığımdan beri lanetlenmiş gibi 3 kere servise götürdüm en son servisten aldım ne güzel sorunsuz 1 ay çalıştı şimdi yine aynı şeyler devam ediyor. Bilgisayarı 2019 mart'ta aldım. Kasa fanları dönerken acayip ses çıkartıyordu. Ses çıkaran fanlar bozulmasın diye güç kablolarını söktüm ve 2 fan çalışıyordu kasada bir müddet öyle devam ettim fazla ısınmıyor diye. Bir süre sonra ağır oyunlar oynamaya başlayınca baktım ısınıyor kasada 2 fan çalışmıyor diye alıp götürdüm itopyaya (Bilgisayarı itopyadan aldım.). Neyse servise verdim zaten bir ton sorun yaşadım teknik servisle oralara girsem uzun hikaye sabaha kadar çıkamayız :D . Servisten alıp geldim kasayı yemin ederim açar açmaz zang zang zang diye fanlar öterek dönmeye başladı. Bir de bir buçuk ay serviste bekledi kasa :D . Neyse yine güç kablolarını takmadan bir süre kullandım malum arada pandemi var diye götüremedim sürekli servise. Ben Gaziosmanpaşa'da oturuyorum itopya taa Kadıköy Acıbadem'de :D . 3 tane toplu taşıma değiştiriyorum maalesef. Neyse geçenlerde götürdüm dedim ki artık yeter hocam bakın ben getirmekten yoruldum artık sadece git gel 20 TL toplu taşımaya veriyorum istanbul gibi bir yerde :D . Neyse velhasıl geçen ay aldım eve geldim sorun yok. Oh dedim sonunda bilgisayarın bütün fanlar çalışıyor bilgisayar serin sıfır ses. Allahım dedim garibanın yüzü güldü. Arkadaşlar 2 gündür yine zang zang diye başladı. Allah için bir şey söyleyin ne yapacağım ben bu kasayla ya bir diyorum ki serviste yaptırıp direk letgo'da satayım yemin ederim alan adam öyle bir lanet eder ki iki yakam bir araya gelmez diye korkuyorum :D :D Kasanın marka modeli Sharkoon TG4. Allah kahretsinki G2 sistem çıktığında thermaltake kasa stokta kalmamıştı ve 1 hafta beklememek için sharkoon tg4 önerdiler bende evet dedim keşke demeseydim. Sharkoon almayın aldırtmayın arkadaşlar. (Kasayı servise getir götür sinir stres derken 5-6 kilo verdim spor yapmak isteyen varsa markayı tercih edebilir :D )

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,016
Üyeler
140,588
Son üye
Çiftçi
Top Bottom