Neler Yeni

Sessiz işlemci soğutucusu önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Zeki Can Uysal
Arkadaşlar merhaba, ryzen 5 3600x işlemci var, stok soğutucusu biraz ses yapıyor. daha doğrusu fan hızı nedense bir artıyor bir azalıyor. uzun vadede sinir ediyor. adam akıllı sessiz ve güzel bir soğutucu tavsiyeniz var mıdır? sıvı soğutma da olabilir lakin benim için sessizlik de önemli bir kriter, evde genelde gece kullanıyorum, fan sesinden gına geldi.

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Sessizlik konusunda güzel bir hava soğutma tavsiye ederim. Bütçenizi söylerseniz en güzel şekilde yardımcı olmaya çalışırım.

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Emir
Kasana bağlı bütçene bağlı hocam kasanın modelini ve bütçenide yazsaydın

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Zeki Can Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar biraz geç yazıyorum, ufak bir motosiklet kazası gecirdim de, kasa xpg invader, baya geniş, anakart msi b450m pro max, biraz küçük. Bütçeyi tam bilemiyorum yani çok kazık olmayacak şekilde, soğutucuya kaç para verilir yani onu bilemiyorum.

şahin doğan

80+ Platinum
Arkadaşlar biraz geç yazıyorum, ufak bir motosiklet kazası gecirdim de, kasa xpg invader, baya geniş, anakart msi b450m pro max, biraz küçük. Bütçeyi tam bilemiyorum yani çok kazık olmayacak şekilde, soğutucuya kaç para verilir yani onu bilemiyorum.
bütçe belirtmen lazım

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
artic almanı öneririm çok sessizdir

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Zeki Can Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçe belirtmen lazım
300 TL desem cok sallama olacak, bütçe var da misal 500 desem sessiz bir sogutucu icin yuksek midir, düşük müdür onu bilemiyorum, hep stok sogutucu kullandım, öyle zor işler yapmadım, oyunda falan sıkıntı yaratmıyor ama ses biraz rahatsız etmeye başladı, geceleri oynuyorum çünkü.

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
O fiyata en sessiz ve performanslı ürün Arctic Freezer 34 Esports'tur.

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Geçmiş olsun freezer 34 öneririm

Çikohan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,315
İsim
dd
Arctic Freezer 34 ESports Duo modelini öneririm, geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Zeki Can Uysal
sağolun teşekkür ederim, bi inceleyim ürünü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,707
Üyeler
138,391
Son üye
serefayk53
Top Bottom