Neler Yeni

Şarjlı matkap tavsiyesi lazım.

AKeremS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet Kerem Sağlam
Yaklaşık 500 TL bütçem var ve bir adet şarjı matkap arıyorum. En az 14.4 v olacak şekilde kullandığınız ve önerebileceğiniz ürünler varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
makita bosch dewalt gibi markaların orjinaline bakınız.

AKeremS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet Kerem Sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
makita bosch dewalt gibi markaların orjinaline bakınız.
Ben de o markalardan tercih etmek isterdim de çok pahalı benim için. Çok kullanmadığım için de öyle bir yatırım yapmak mantıklı gelmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değerlendirme vb göremedim. Kendiniz kullandınız mı?

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ben de o markalardan tercih etmek isterdim de çok pahalı benim için. Çok kullanmadığım için de öyle bir yatırım yapmak mantıklı gelmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değerlendirme vb göremedim. Kendiniz kullandınız mı?
kendim kullanmadım çünkü matkapla işim yok ama güzele benziyor öneri istemişsin bende verdim

AKeremS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet Kerem Sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kendim kullanmadım çünkü matkapla işim yok ama güzele benziyor öneri istemişsin bende verdim
Kullandınız mı diye sormamın nedeni bir yorum ya da kullanıcı açıklaması görmemiş olmam. Bu şekilde bir çok ürün var. Kalitesiz ya da parasını haketmeyen bir şey almak istemiyorum.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kullandınız mı diye sormamın nedeni bir yorum ya da kullanıcı açıklaması görmemiş olmam. Bu şekilde bir çok ürün var. Kalitesiz ya da parasını haketmeyen bir şey almak istemiyorum.
kimse istemez zaten kalitesiz bir ürüne para vermeyi ama matkaptan çok anlamadığım için böyle bir öneri yaptım yada akakce den bakabilirsiniz

Top Bottom