Neler yeni

Yardım Samsung LC24FG73FQMXUF vs Aoc 24G2U ?

Examinate

80+
Reaksiyon skoru
30
Bu iki monitör arasında kaldım. Samsung daha güvenilir geliyor fakat Aoc Ips olduğu için beni cezbediyor. Genel olarak FPS tarzı oyunlar oynuyorum ama görüntü kalitesi

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
Reaksiyon skoru
12,929
Öncelikle iki monitör de seni üzmeyecek gayet iyi cihazlar. Fakat Samsung olan monitörde iyi bir VA panel kullanılmış va Quantum Dot teknolojisi kullanılıyor. Benim şahsi tercihim Samsung olurdu :)

kubilayer

- Teknoloji Editörü -
80+
Reaksiyon skoru
186
Aynı şekilde Quantum Dot teknolojisi beni de tav ediyor :) benim de tercihim o yönde olurdu.

Examinate

80+
Reaksiyon skoru
30
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yine kafam karıştı ? Dün biraz Samsung’un şikayetlerini okumuştum Aoc daha yakındı bana. Kullanan varsa yorumlarını rica ediyorum. Sizlere de cevaplarınız için teşekkürler ?

tuğra

80+
Reaksiyon skoru
44
Aoc'un bizzat o modelini kullanıyorum. Memnunum herhangi bir şikayetim yok, öneririm. Gayet şık tasarımı olması da cabası, estetik düşkünlüğü varsa tercih edilebilir.

Examinate

80+
Reaksiyon skoru
30
Aoc'un bizzat o modelini kullanıyorum. Memnunum herhangi bir şikayetim yok, öneririm. Gayet şık tasarımı olması da cabası, estetik düşkünlüğü varsa tercih edilebilir.
Teşekkür ederim cevabın için :)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
Reaksiyon skoru
12,929
Yine kafam karıştı ? Dün biraz Samsung’un şikayetlerini okumuştum Aoc daha yakındı bana. Kullanan varsa yorumlarını rica ediyorum. Sizlere de cevaplarınız için teşekkürler ?
AOC olan modeli ekibimizden bir arkadaş kullanıyor hatta 2 tanesini aynı anda. O gayet memnun, zaten dediğim gibi bu iki cihaz gayet başarılı.

Examinate

80+
Reaksiyon skoru
30
AOC olan modeli ekibimizden bir arkadaş kullanıyor hatta 2 tanesini aynı anda. O gayet memnun, zaten dediğim gibi bu iki cihaz gayet başarılı.
Sanırım benim de tercihim AOC olucak. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. İyi forumlar :)

Reaksiyon skoru
12
İki cihazda başarılı ancak bu durumda karar size kalmış, açıkcası ben Samsung alırdım. Genel olarak sade olan şıklığı ve iyi bir panel üreticisi olduğundan.

Burak

80+
Reaksiyon skoru
29
Samsung VA panel kullandığı için tercihim samsung