Neler Yeni

saç beyazlaması sıkıntım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet can demir
Merhaba.16 yaşındayım ve saçlarımda 30 tane beyaz saç var.2 yıldır aşırı stres yaşadığımdan dolayı oluştuğunu düşünüyorum.Doktora gittim ve değerlerim gayet normal.Beyaz olan saçlarımdan açıkçası pek de şikayetçi değil uçlarından kesip hayatıma devam ediyorum ama içimi korkutan bir şey var o da acaba 25-30 yaşıma geldiğimde saçlarım bir dede misali bembeyaz olur mu?Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Kralex03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
ahmet gültekin
Merhaba.16 yaşındayım ve saçlarımda 30 tane beyaz saç var.2 yıldır aşırı stres yaşadığımdan dolayı oluştuğunu düşünüyorum.Doktora gittim ve değerlerim gayet normal.Beyaz olan saçlarımdan açıkçası pek de şikayetçi değil uçlarından kesip hayatıma devam ediyorum ama içimi korkutan bir şey var o da acaba 25-30 yaşıma geldiğimde saçlarım bir dede misali bembeyaz olur mu?Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Öyle kolay beyazlamıyor canını sıkma bişeye deymiyor.
“Ağaran kılları yolmayın. Çünkü bir kimsenin İslam dairesinde ağaran saçları kıyamet günü nur olur. (bir rivayette ise şöyledir) Allah her ağaran saç teline mukabil ona bir sevap yazar ve bir günahını affeder.” (Ebu Davud, Tereccül, 17)

“Peygamberimiz (sav) beyaz kılları yolmayı yasakladı ve ‘Çünkü bu beyazlık Müslümanın nurudur.’ diye buyurdu.” (Tirmizi, Edeb, 56)
kızlar da hoşlanır he erken yaşta olgunluk :))

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Sınav zamanı aşırı stres yaptığım için beyazlama olmuştu bende de.
Ama 25-30 yaşında saçların bir dede misali beyazlamaz korkma.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,155
İsim
haro
Boş ver. The Witcher 3 gibi olursun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular