Neler Yeni

Rehber Roblox FPS limiti nasıl kaldırılır

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,895
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Roblox oynuyorum Arsenal oynarken 60 fps sabit almak bu sistemde üzdüğü için kısa bir arayışa girdim ve bu programı buldum:
Bunu yükleyip çalıştırmak yeterli. Ayrıca sadece limiti kaldırmıyor belirli FPS' e sabitleyebiliyorsunuz.
144 Hz veya üstü monitör sahibiyseniz işe yarayan bir uygulama. Legal olup olmadığı arasında çok düşündüm konuyu açmak için ama sonunda açmaya karar verdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tobi King
Roblox oynuyorum Arsenal oynarken 60 fps sabit almak bu sistemde üzdüğü için kısa bir arayışa girdim ve bu programı buldum:
Bunu yükleyip çalıştırmak yeterli. Ayrıca sadece limiti kaldırmıyor belirli FPS' e sabitleyebiliyorsunuz.
144 Hz veya üstü monitör sahibiyseniz işe yarayan bir uygulama. Legal olup olmadığı arasında çok düşündüm konuyu açmak için ama sonunda açmaya karar verdim.
Hocam bu aralar çok drop yiyorum, siz de yiyor musunuz?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Çok iyi oldu bu. Düşük sistemi olan arkadaşlarımla vakit geçirmek için oynadığım bir oyun ama 1000fps alıp 60fps'de oynamak koyuyordu. Yararlı konu. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yavuz KAYIŞ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Yavuz KAYIŞ
Ben oynamayıp saçma bulmama rağmen içeriği beğendim saygı duyarım

Top Bottom