Neler Yeni

Öneri Rival 710 Alınır Mı?

Yavuzhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Yavuzhan KILIÇ
İncehesap Gaming Gecesinde Rival 710 indirime girecek. Fiyatı indirimsiz 550TL. İncehesapta 30TL değerinde indirim çekim de var. İndirim çeki üzerine Gaming Gecesi indirimi ile beraber sizce alınır mı? CS:GO ve Fortnite oynuyorum. Sizce alacağım fiyata değer mi? Daha önce Rival 300S kullandım ve arızalandığı için iade ettim. Kullanımdan memnun kaldığım için yine SteelSeries almak istiyorum. Elim büyük ve kavrayıcı tutuş ile kullanıyorum. Sizce almalı mıyım?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Elin büyük ise uygundur bence, büyük bir mouse diye biliyorum 710 nu.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
güzel birşeye benziyor ama rivallar ağırdır lol oynuyorsan belki sıkıntı çıkarır ağır diye. alırsanız hayırlı olsun gayet güzel bir makine

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
güzel birşeye benziyor ama rivallar ağırdır lol oynuyorsan belki sıkıntı çıkarır ağır diye. alırsanız hayırlı olsun gayet güzel bir makine

Ne gibi bir ağırlık ? Yani rival lar neden ağır ? ben Rival 110 kullanıyorum tüy gibi.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Ne gibi bir ağırlık ? Yani rival lar neden ağır ? ben Rival 110 kullanıyorum tüy gibi.
daha önce g102 ve gloroius model o kullandım bide rival kullandım rival bana çok ağır geldi bana göre öyle ama sen rahat ediyosan tabii ki al

BeKeAz

80+ Bronze
Şuan kullandığım mouse ilk 1 gün çok büyük ve rahatsız edici geldi fakat alistiktan sonra çok rahat dostum ( küçük mouse dan geçtim)

Yavuzhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Yavuzhan KILIÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan kullandığım mouse ilk 1 gün çok büyük ve rahatsız edici geldi fakat alistiktan sonra çok rahat dostum ( küçük mouse dan geçtim)
vereceğim paraya değecek bir ürün mü? tahminimce 380 TL gibi bir fiyata gelecek.

BeKeAz

80+ Bronze
ben bi kaç gün önce sensei ten aldım o rivallar arasında kaldım rival 600 de kronik bi hata varmış boya sökülmesi ile alakalı 7710 a da çok büyük ve ağır dediler ben logitech g 300s den geçiş yaptım hala alışamadım ama iyi mouse elin küçük ise bulaşma benim tavsiyem acizane
:)

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
aldın mı hocam ?

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte
Kullandım rival 710. Elin büyükse birebir. Ama biraz ağır elin küçükse zorlanabilirsin.

Kneeford

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Mete
Kod gaming gecesi ürünlerinde kullanılmıyor bizzat kendim denedim

Yavuzhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Yavuzhan KILIÇ
Dostum görmedim kusura bakma naptın aldın mi
aldın mı hocam ?
Evet aldım. Fiyat 400TL'ye düştü. Şimdi paketleme aşamasında diyor. Geldiği zaman tekrar yazarım. Belki kutu açılış ve ilk deneyim videosu atarım. Herkese teşekkür ederim. İyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kod gaming gecesi ürünlerinde kullanılmıyor bizzat kendim denedim
Malesef öyle bir durum varmış. Hayrına vereceğim artık.

Top Bottom