Neler Yeni

Resident evil 2 Grafik ayarları

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
PlayStationdaki grafik ayarlarının aynısını bilgisayarda yapmak istiyorum fakat playstation da grafik ayarlarını göremiyorum.
Oyun playstation 4 te hangi grafik ayarlarını kullanıyor bilen var mı??

ERDİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
ERDİ ÖZGÖR
Yani siz şimdi PlayStation grafikleri PC den daha iyi mi diyorsunuz :)

PlayStationdaki grafik ayarlarının aynısını bilgisayarda yapmak istiyorum fakat playstation da grafik ayarlarını göremiyorum.
Oyun playstation 4 te hangi grafik ayarlarını kullanıyor bilen var mı??
PS da grafik ayarını göremezsin zaten aynı şey xbox için de geçerli çünkü bu konsol pc değil
Onların kullanıldığı standart bir ayar var ama hatırlamıyorum

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani siz şimdi PlayStation grafikleri PC den daha iyi mi diyorsunuz :)
Alakası yok. Sadece ayarladıkları grafik ayarları hoş duruyor ve aynısını ayarlamak istiyorum. Yoksa pcde daha yüksek grafik ayarlarına çıkmak mümkün zaten onu inkar edecek yoktur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PS da grafik ayarını göremezsin zaten aynı şey xbox için de geçerli çünkü bu konsol PC değil
Onların kullanıldığı standart bir ayar var ama hatırlamıyorum
İşte o standart ayar lazım bana 🙃

ERDİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
ERDİ ÖZGÖR
Alakası yok. Sadece ayarladıkları grafik ayarları hoş duruyor ve aynısını ayarlamak istiyorum. Yoksa pcde daha yüksek grafik ayarlarına çıkmak mümkün zaten onu inkar edecek yoktur.

İşte o standart ayar lazım bana 🙃
PC de her ayarı kısmadan en yükseğe çekersen bahsettiğin durum gerçekleşecek. Ama hala yok aynısı değil vs. diyosan psikolojik.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
PC de her ayarı kısmadan en yükseğe çekersen bahsettiğin durum gerçekleşecek. Ama hala yok aynısı değil vs. diyosan psikolojik.
Her ayarı fullücek bi ekran kartım yok güzel gösterme kısmı daha çok ince ayarlardan gibi orta yüksekte ayarlarım

ERDİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
ERDİ ÖZGÖR
Her ayarı fullücek bi ekran kartım yok güzel gösterme kısmı daha çok ince ayarlardan gibi orta yüksekte ayarlarım
Dostum full yapacak ekran kartın yok ise bahsettiğin grafikleri nasıl görmeyi düşünüyorsun? Yani konuyu neden açtın anlamadım. Hiçbir ince ayar ultra ayarı çekme kadar etki yapmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
Tam olarak anlamanın yolu yok onu. Bazı insanlar yan yana koyup aynı gözükene kadar ayar yapıyor PC'de ve yayınlıyor. Google'a aramayı dene. Resident Evil 2 PS4 graphic settings falan yazmayı dene.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Dostum full yapacak ekran kartın yok ise bahsettiğin grafikleri nasıl görmeyi düşünüyorsun? Yani konuyu neden açtın anlamadım. Hiçbir ince ayar ultra ayarı çekme kadar etki yapmaz.
Ps4ün de full kullandığını düşünsem açmazdım oyun full ayarlarda 14 15 vram istiyor.

Tam olarak anlamanın yolu yok onu. Bazı insanlar yan yana koyup aynı gözükene kadar ayar yapıyor PC'de ve yayınlıyor. Google'a aramayı dene. Resident Evil 2 PS4 graphic settings falan yazmayı dene.
Bi ara bakmıştım ama pek bişey çıkmadı maalesef gene bi denerim şansımı (Google amca çok yaşa)

Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
PS4'de ayarlar genelde low-medium oluyor. Hele 60 FPS veriyorsa oyun gerçek 1080p bile olmuyor çözünürlük. PS4 dediğimiz makine 8 yaşında.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
PS4'de ayarlar genelde low-medium oluyor. Hele 60 FPS veriyorsa oyun gerçek 1080p bile olmuyor çözünürlük. PS4 dediğimiz makine 8 yaşında.
Evet ama resident evil'ın optimizasyonu yüksek o yüzden kendi makinemde o ayarı alabileceğimi umuyorum.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri