Neler Yeni

Rehber Youtube'da Yükselmek

@TheDark

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Mehmet XXX
1.Trendleri takip edin.
Trend videoları takip edin.Hangi içerik yakın geliyorsa o videoyu çekin.Örneğin Haziran 2020 oyun trendinde Brawl Stars ve PUBG Mobile var.Mesala Brawl Stars'ta ilgi alanınız varsa karakter çıkarma taktiği veya kupa kasma videoları çok izleniyor.Sizde o videoları örnek alarak video çekebilirsiniz.

2.Seo Yapma
Videonuzun anahtar kelimelerini videonun açıklamasına cümleler kurarak koyun.Birde diğer rakip kanalların anahtar kelimelerini görmek istiyorsanız vidIQ google chrome eklentisi kullanabilirsiniz.

3.En Çok İzlenen Videon
Mesala 15 Haziran bir video çekiyorsun rekor izlenme alıyor.Bu video çok izlediğine göre 29 Haziran senin bunun 2.cisini yaparak yani daha iyisini yaparak youtube'da yayınlamak gerek.Bu taktik çok önemlidir.Kullanmanızı öneririm.

4.Videoda ''Abone Ol'' Filigranı
Arkadaşlar videoların sağ alt konumunda filigran gözükür bazı youtuberlar kendi logosunu koyar.Ama siz kendi logonuzu koymayın sağ alt konuma abone ol filigranı koyun.Allta filigran linki bırakıyorum.

5.Kanalınızla İlgilenin
Kanalınıza her gün bakın videoları ihmal etmeyin yorumları okuyun cevaplayın.

Umarım Youtube'da daha iyi yerlere gelirsiniz...

Son düzenleme:

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
1.Trendleri takip edin.
Trend videoları takip edin.Hangi içerik yakın geliyorsa o videoyu çekin.Örneğin Haziran 2020 oyun trendinde Brawl Stars ve PUBG Mobile var.Mesala Brawl Stars'ta ilgi alanınız varsa karakter çıkarma taktiği veya kupa kasma videoları çok izleniyor.Sizde o videoları örnek alarak video çekebilirsiniz.

2.Seo Yapma
Videonuzun anahtar kelimelerini videonun açıklamasına cümleler kurarak koyun.Birde diğer rakip kanalların anahtar kelimelerini görmek istiyorsanız vidIQ google chrome eklentisi kullanabilirsiniz.

3.En Çok İzlenen Videon
Mesala 15 Haziran bir video çekiyorsun rekor izlenme alıyor.Bu video çok izlediğine göre 29 Haziran senin bunun 2.cisini yaparak yani daha iyisini yaparak youtube'da yayınlamak gerek.Bu taktik çok önemlidir.Kullanmanızı öneririm.

4.Videoda ''Abone Ol'' Filigranı
Arkadaşlar videoların sağ alt konumunda filigran gözükür bazı youtuberlar kendi logosunu koyar.Ama siz kendi logonuzu koymayın sağ alt konuma abone ol filigranı koyun.Allta filigran linki bırakıyorum.

5.Kanalınızla İlgilenin
Kanalınıza her gün bakın videoları ihmal etmeyin yorumları okuyun cevaplayın.

Umarım Youtube'da daha iyi yerlere gelirsiniz...
Bunlar herkesin bildiği şeyler sanırım ama bilmeyenlere yardımcı olmuştur umarim

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Sonra bu videoyu izleyin vazgeçin. :D Youtube bir yerlere gelmek istiyorsan bunları yapabilirsin. Fakat Para kazanmayı aktif ettiğinde. Vergi vermeye başlayınca anlayacaksın birçok şeyi. Video'da aynen bunları anlatıyor.

*Şirket kurma vb.

Son düzenleme:

VitoScaletta

80+ Gold
kullancağımız müzikleri kaç saniye kullanmalıyız telif haklarından hiç bahsetmemişsin veya telifsiz müzikler nerden bulunur vs

@TheDark

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Mehmet XXX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullancağımız müzikleri kaç saniye kullanmalıyız telif haklarından hiç bahsetmemişsin veya telifsiz müzikler nerden bulunur vs
Youtube'da No Copyright Sounds Kanalında bulabilirsin.Telifli müzikler ise 0-10 saniye aralığında kullanılır.

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bende şunu ekleyeyim popüler bir oyunda farklı içerik bulmaya çalışın, belki bir şeyde ilk olursunuz

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bir firma vardı 8 dolara bütün şarkılarını kullanabiliyorsun ve acayip efsane şarkıları var firmanın. Adını unuttum ama. Para ile çalışmak istemiyorsanız NCS kullanın.

VitoScaletta

80+ Gold
Bir firma vardı 8 dolara bütün şarkılarını kullanabiliyorsun ve acayip efsane şarkıları var firmanın. Adını unuttum ama. Para ile çalışmak istemiyorsanız NCS kullanın.
ben farazi kayra nın şarkılarının beatlerini kullanmak istiyorum şarkıları çok eski acaba telif yermiyim

@TheDark

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Mehmet XXX
ben farazi kayra nın şarkılarının beatlerini kullanmak istiyorum şarkıları çok eski acaba telif yermiyim
Youtube'da No Copyright Sounds Kanalında telifsiz müzikler bulabilirsin.Telifli müzikler ise 0-10 saniye aralığında kullanılır.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Youtube da aylık 3 4M izlenme almayan birinin para kazanmayı aktif hale getirmemesi lazım, malum 1TL bile kazansanız o kadar vergisi var ki buyrun videosunu şöyle atayım,

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,382
Üyeler
141,128
Son üye
eyup56
Top Bottom