Neler Yeni

R7 3800X CPU işlemci sıcaklığı değeri soğutucuma göre çok fazla

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
bios sürümünü update ettikten sonra başıma geldi anlık takılmalar acaba bios u eski sürümüne alsam düzelirmi? eğer ssd de sorun varsa ne gibi çozumler mevcut ? dediginiz gibi CrystalDiskMark ile yaptım butun diskler %99 iyi cıktı windowsun yuklu oldugu %95 cıktı
Sistemi ne zaman aldın peki? Bir de o yüzdeler sağlık mı?

kkqhedrax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
koray karagül
BIOS'un güncel olması her zaman iyidir. Temiz kurulum yapılabilir. Aklıma pek bir çözüm yolu gelmiyor açıkçası. Chipset sürücüsünü güncellemeyi denyebilrisiniz.
aslında bios update ederken asusun yazılımı armoury crate'ten chipsette güncelleme yapmıstı otomatik güncellmeştirmelerden. ne geldiyse başıma o iki günden sonra geldi.aklıma birde bios update den sonra ayarlar sıfırlandığı için m.2 disklerimin çalıştıgı kanallarda değişiklik yapmış olabilirmi geliyo ama o zmn hiç çalısmaz cok tıkandım vala

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
aslında bios update ederken asusun yazılımı armoury crate'ten chipsette güncelleme yapmıstı otomatik güncellmeştirmelerden. ne geldiyse başıma o iki günden sonra geldi.aklıma birde bios update den sonra ayarlar sıfırlandığı için m.2 disklerimin çalıştıgı kanallarda değişiklik yapmış olabilirmi geliyo ama o zmn hiç çalısmaz cok tıkandım vala
Temiz kurulum yapıp tekrar deneyin bakalım. Chipset sürücüsünü de Kendiniz kurmayın, Windows Update'e bırakın.

kkqhedrax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
koray karagül
Sistemi ne zaman aldın peki? Bir de o yüzdeler sağlık mı?
nisan ayı gibi almıştım ama parça parça aldım ssd ler önce ekran kartı dahada önce anakart ve cpuu mayısta aldım

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
nisan ayı gibi almıştım ama parça parça aldım ssd ler önce ekran kartı dahada önce anakart ve cpuu mayısta aldım
O kadar hızlı sağlık düşmemeli bence, ona ayrı konu açmanı tavsiye ederim.

kkqhedrax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
koray karagül
çok teşekkürler herkese ilgisi için. en güzel form sitesi herşeye ulaşılabiliyor ve destek sonsuz emeğinize sağlık.

Top Bottom