Neler Yeni

Pusat Pro ve Kara Cuma

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Pusat Pro alacağım sizce Kara Cuma da indirime girer mi ? Ben girmeyeceğini düşünüyorum ama her geçen gün beklediğimde de korkuyorum fiyatı bir anda 50-100TL zamlanırsa diye,sizce şansımı denemeli miyim yoksa riske atmayayım mı?

Wh897Xm

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
Mustafa
ben beklerdim.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Monster dan öyle indirimler görmen imkansız gibi bir şey.

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Göksel Gündüz
Pusat Pro alacağım sizce Kara Cuma da indirime girer mi ? Ben girmeyeceğini düşünüyorum ama her geçen gün beklediğimde de korkuyorum fiyatı bir anda 50-100TL zamlanırsa diye,sizce şansımı denemeli miyim yoksa riske atmayayım mı?

Pusat Pro kullanıyorum, önermem. D-Pad kısmı düzgün çalışmıyor. Sola basıyorsun, aşağıya iniyor. Yukarı basıyorsun sağa gidiyor. En iyisi Logitech.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pusat Pro kullanıyorum, önermem. D-Pad kısmı düzgün çalışmıyor. Sola basıyorsun, aşağıya iniyor. Yukarı basıyorsun sağa gidiyor. En iyisi Logitech.
Pusatı arkadaşlarım da kullanıyor gayet memnunlar (hem şarj seviyesinden hem tuşlarından) logitechlerden F310'a baktım fakat kablolu,ben kablosuz istiyorum o zaman da F710'a baktım onunda fiyatı beni aşıyor,yani Pusat Pro alacağım senin önerdiğin başka modeli var mı logitech'in?

BehzatÇ.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
behzat

Snopy Rampage SG-RPS4 bu modeli önerenleri gördüm alternatif olarak​

Top Bottom