Neler Yeni

Ps4 pro Almanya, Kıbrıs

Furkan_kc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Furkan-koç
Arkadaşlar bugün aklıma bişey geldi arkadaşlarıma söylediğimde dalga geçtiler Bi akıllı senmisin vs neyse konuya geçim alamanayda Ps4 pro 500euro kıbrıstada 400euro şimdi benim halam almanyada yaşıyor yaz tatiline gelirken alabilir veya ben Kıbrısa gidip alabilirim her türlü kiardayım asıl sorun herhangi bir sıkıntı olurum tr de

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
olmaz sen gidip alırsan sorun olmaz ama kargo vs işin içine girer ise gümrükte ek vergi gelir ama Kıbrıs'a bilet fiyatı gidip gelme belki konaklama vs vs bunları da hesap et belki daha pahalıya gelir

Furkan_kc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Furkan-koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
olmaz sen gidip alırsan sorun olmaz ama kargo vs işin içine girer ise gümrükte ek vergi gelir ama Kıbrıs'a bilet fiyatı gidip gelme belki konaklama vs vs bunları da hesap et belki daha pahalıya gelir
Konaklamıcam sabah alıp geri gelirim zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Carl Johnson
En azından ufak bir gezinti olur .d

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
:D Ayrı bir fantezi ile karşı karşıyız yine :D

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Dostum Kıbrıs'a gittiğinde bir de tatil yapacaksın, gezeceksin. Yoksa kârlı çıkmış olmazsın sırf PS 4 için. He dönüyorken bir de bira getirirsen çok iyi olur, kişi başına 2 litre mi 3 litre mi neydi limit. Orada çok ucuz bira.

Furkan_kc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Furkan-koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilet fiyatları nasıl? ve bu aralar gidemezsin onu soyliyim de
Ya zaten yazın alıcam ya almanyadan halama alıdırırım ama çok istemiyorum halama aldırmak o yüzden Kıbrıs en mantıklısı diye düşünüyorum 500tl gidiş dönüş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum Kıbrıs'a gittiğinde bir de tatil yapacaksın, gezeceksin. Yoksa kârlı çıkmış olmazsın sırf PS 4 için. He dönüyorken bir de bira getirirsen çok iyi olur, kişi başına 2 litre mi 3 litre mi neydi limit. Orada çok ucuz bira.
Yaşım 18 den küçük yinede alınabiliyorsa alırım tabii ki ama sanmam

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
Ya zaten yazın alıcam ya almanyadan halama alıdırırım ama çok istemiyorum halama aldırmak o yüzden Kıbrıs en mantıklısı diye düşünüyorum 500tl gidiş dönüş
2800+500 yine iyi ama yinede sen bilirsin

WoxyN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
yusuf
ABİ BENCE AKRABANDAN İSTE HEM BİLET FİYATI ÇIKMAZ

Top Bottom