Neler Yeni

PS3 TE KESİNLİKLE OYNANMASI GEREK OYUN ÖNERİSİ

VitoScaletta

80+ Gold
Eskiden aldığım bi ps3 vardı onda oyun bitirmeyi düşünüyorum ama şimdi değil tabii ki
UNCHARTED 3
THE LAST OF US kesinlikle düşünüyorum başka ps3 te çok iyi dediğiniz oyun varmı oyun türkçe olmalı öyle çok adam kesmeli biçmeli oyun sevmiyorum açıkçası zaten gamepad le oynamak çok zevkli gelmiyor bana hikayesi sağlam oyun önerir misiniz? ve uncharted 3 oynamak için öncekileri bitirmek gerekmi öncekilerinde sağlam hikayesi varmı ben açıkçası 2 oyununuda bitirip 3 e geçince kendini çok tekrar ediceğini düşünüyorum beyond two souls journey heavy rain falan demeyin onları pc de bitirdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskiden aldığım bi ps3 vardı onda oyun bitirmeyi düşünüyorum ama şimdi değil tabii ki
UNCHARTED 3
THE LAST OF US kesinlikle düşünüyorum başka ps3 te çok iyi dediğiniz oyun varmı oyun türkçe olmalı öyle çok adam kesmeli biçmeli oyun sevmiyorum açıkçası zaten gamepad le oynamak çok zevkli gelmiyor bana hikayesi sağlam oyun önerir misiniz? ve uncharted 3 oynamak için öncekileri bitirmek gerekmi öncekilerinde sağlam hikayesi varmı ben açıkçası 2 oyununuda bitirip 3 e geçince kendini çok tekrar ediceğini düşünüyorum beyond two souls journey heavy rain falan demeyin onları PC de bitirdim
ve uncharted 1 ve 2 de türkçe alt yazı veya dublaj varmı

Son düzenleme:

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
PS2'de Pes 2013 oynuyordum ben, istersen Pes 2016 falan yükleyebilirsin. Eski oyunları oynamak güzeldir.

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
PS2'de Pes 2013 oynuyordum ben, istersen Pes 2016 falan yükleyebilirsin. Eski oyunları oynamak güzeldir.
PS2'de God of War ve Prince of Persia, olsa da yesek be. Özlendi o zamanlar. :(

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
UNCHARTED 3
THE LAST OF US kesinlikle düşünüyorum başka ps3 te çok iyi dediğiniz oyun varmı oyun türkçe olmalı öyle çok adam kesmeli biçmeli oyun sevmiyorum açıkçası zaten gamepad le oynamak çok zevkli gelmiyor bana hikayesi sağlam oyun önerir misiniz? ve uncharted 3 oynamak için öncekileri bitirmek gerekmi öncekilerinde sağlam hikayesi varmı ben açıkçası 2 oyununuda bitirip 3 e geçince kendini çok tekrar ediceğini düşünüyorum beyond two souls journey heavy rain falan demeyin onları PC de bitirdim

ve uncharted 1 ve 2 de türkçe alt yazı veya dublaj varmı

Var.

Uncharted 1 2 3 hepsini oyna derim.

En iyileri 3 tabi.

VitoScaletta

80+ Gold
PS2'de God of War ve Prince of Persia, olsa da yesek be. Özlendi o zamanlar. :(
rdr 1 nasıl

rdr 1 sence oynamaya değermi açıçası para vermiycem o şekilde diyim o yüzden ps3 teki türkçe ve hikayesi sağlam bidaha oynayamacağım oyunları bitirmek istiyorum şu sınavları falan halledince

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
rdr 1 nasıl

rdr 1 sence oynamaya değermi açıçası para vermiycem o şekilde diyim o yüzden ps3 teki türkçe ve hikayesi sağlam bidaha oynayamacağım oyunları bitirmek istiyorum şu sınavları falan halledince
Bazıları oynanmaz dese de bence oynanır. Ama mutlaka oyna demem yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,332
Üyeler
140,028
Son üye
uzumcuzade
Top Bottom