Neler Yeni

Premier Pro vs Davinci Resolve

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berkay ağır
Dostlar video editlemeyi öğrenmek istiyorum ve öğrenmeye başlayacağım. Ama premier pro mu daha iyi ve daha kolaydır yoksa davinci mi? Hangisini öğrenmeliyim.
Not: Video edit ile iilgili herhangi bir işim yok youtube vs. sadece merak ve ilgi alanı.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostlar video editlemeyi öğrenmek istiyorum ve öğrenmeye başlayacağım. Ama premier pro mu daha iyi ve daha kolaydır yoksa davinci mi? Hangisini öğrenmeliyim.
Not: Video edit ile iilgili herhangi bir işim yok youtube vs. sadece merak ve ilgi alanı.
premier pro öğren bence ama o paralı haberin olsun

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Premiere daha kolay.

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Hobi olarak kullanıcam demişsiniz bu yüzden Filmora önerebilirim. Ama bu işin mesleğini düşünenler için kesinlikle Adobe Premiere Pro.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ne kadar etik bilmiyorum ama crackli kullanıyorum malum fiyatlar yüzünden:)
knk etik olmasını geçtim virüslü olabilir ve mesela adobe creative cloududa korsan indirdi isen yanında o genel olarak virüs oluyor bi tarama yapmanı öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hobi olarak kullanıcam demişsiniz bu yüzden Filmora önerebilirim. Ama bu işin mesleğini düşünenler için kesinlikle Adobe Premiere Pro.
ayn filmora da güzel ben kullanıyorum kesme biçme ve yazı ekleme işerinde işimi görüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berkay ağır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaptım knka sıkıntı yok eyvallah

Top Bottom