Neler Yeni

Power supply önerisi

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Sistemimi yazdım arkadaşlar sadece bunu besleyebilcek bir psu sordum çok başka şeyler konuşuyoruz şuan da lütfen 500 TL ye alabileceğim ve bu sistemi besleyecek bir psu önerir misiniz?
Ozaman everest etx alabilirsin

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,764
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Sistemimi yazdım arkadaşlar sadece bunu besleyebilcek bir psu sordum çok başka şeyler konuşuyoruz şuan da lütfen 500 TL ye alabileceğim ve bu sistemi besleyecek bir psu önerir misiniz?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,764
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Nazım58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Nazım ilgin
Abicim 500 TL diyorum anlamıyormusunuz beni benmi anlatamıyorum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,764
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Everest etx e kalitesiz diyorsun.
Adam aldım demiş.
Gtx 1080 e laf ediyorsun.
1. sistemi daha almamış, yeni alacağını sandım. çünkü belirtmemiş. (açıklamada)
2. everest markası evet kötü bir marka ama etx e nin iyi olduğunu bilmiyordum.
3. evet 1080 eskidi ve şuan alınması mantıklı bir davranış değil. (almadığını varsayarak)
evet anlamadığın yer var mı hocam?

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz

Nazım58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Nazım ilgin
ARKADAŞLAR NEDEN BİRBİRİNİZ İLE TARTIŞIYONUZ SADECE 500 TL civarında bir psu istedim siz yardım etceğinize tartışıonuz tmm adam bilmiyormuş tartışmayın daha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artık şu psu yu önerinde alayım be

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
1. sistemi daha almamış, yeni alacağını sandım. çünkü belirtmemiş. (açıklamada)
2. everest markası evet kötü bir marka ama etx e nin iyi olduğunu bilmiyordum.
3. evet 1080 eskidi ve şuan alınması mantıklı bir davranış değil. (almadığını varsayarak)
evet anlamadığın yer var mı hocam?
1-fiyatı iyiyse gtx 1080 gayette alınası bir kart.
Ki 2000tl imiş.
2-psu konusunu bilmeyebilirsin gayet doğal.
3-bir konuda fikrin yoksa bu kadar emin konuşma.

Top Bottom