Neler Yeni

pingi mi nasıl düşürürüm?

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
mehmet ulakçı
internet hızımın iyi olmasına rağmen yüksek ping alıyorum (12mpbs) tabii ki de çok iyi değil ama oyun oynatır kesinlikle 10mpbs interneti olan arkadaşım maks. ping 90 olurken ben 400 leri görüp 120 ler de oynuyorum bunun kesinlikle bir şeyden kaynaklı olduğuna eminim yardımcı olursanız sevinirim

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
internet hızımın iyi olmasına rağmen yüksek ping alıyorum (12mpbs) tabii ki de çok iyi değil ama oyun oynatır kesinlikle 10mpbs interneti olan arkadaşım maks. ping 90 olurken ben 400 leri görüp 120 ler de oynuyorum bunun kesinlikle bir şeyden kaynaklı olduğuna eminim yardımcı olursanız sevinirim
selam dostum. sorununu anladım ama artık mesai saatleri dışındayım. şimdiden (mümkünse) kablolu bağlantıdaki speedtest sonucun ve modem hat değerlerini hazırlarsan yarın sana daha kolay yardımcı olabilirim. iyi geceler ✌

Excator23cm

80+ Gold
youtubeta video izlemiştim valorant pingle ilgili işe yaramaz diye düşünüyordum ama çok işe yaradı bazenleri 1100 ping görüyordum şimdi sadece 2 saniyeliğine inip çıkıyor ama malesef adını hatırlamıyorum :(

Panotya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Enes Ulukoylu
Kablo çok etkili internetim 8 megabit ping yok. Tabi bağlandığın yere ve modemin yeniliğine bağlı olarak değişir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
mehmet ulakçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
youtubeta video izlemiştim valorant pingle ilgili işe yaramaz diye düşünüyordum ama çok işe yaradı bazenleri 1100 ping görüyordum şimdi sadece 2 saniyeliğine inip çıkıyor ama malesef adını hatırlamıyorum :(
:(

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
türk telekom kullanıyorum wifi ile bağlıyım LoL'ün TR sunucusunda 31 sabit ping alıyorum
sanırım yaşadığın yerdeki altyapı ile alakalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
mehmet ulakçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
türk telekom kullanıyorum wifi ile bağlıyım LoL'ün TR sunucusunda 31 sabit ping alıyorum
sanırım yaşadığın yerdeki altyapı ile alakalı
altyapımızda vs bir sıkıntı yok lol de düşük fps nedeni tr serveri olduğu için

Top Bottom