Neler Yeni

Pcde pes 2021 de kol çalışmıyor?

Azim01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Azim01
Kol eski 2 kolun 1 kabloya bağlı kollardan. Gta 5 offlineda oynuya biliyordum ama pesde çalışmadı. Birde pes 2021 steamden launceri nasıl açılır? Kol için çözümleriniz nedir?

SleepyCat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Rüzgar Cengiz
Kol eski 2 kolun 1 kabloya bağlı kollardan. Gta 5 offlineda oynuya biliyordum ama pesde çalışmadı. Birde pes 2021 steamden launceri nasıl açılır? Kol için çözümleriniz nedir?
Pes 2021 ayarlarından kontrollere gelip tanımlaman lazım. Oyunun dosyalarına git de orda pes 2021 settings gibi bir şey vardı sanırım ordan yapılıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam'de oyunun üstüne sağ tıkla oyun dosyalarına git diye bir şey olması lazım gidince içinde zaten settings var ordan kolu tanıt olur zaten çalışır.

Sorununu çözdüysem en iyi cevap olarak seçebilir misin?v :)

Son düzenleme:

Azim01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Azim01
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pes 2021 ayarlarından kontrollere gelip tanımlaman lazım. Oyunun dosyalarına git de orda pes 2021 settings gibi bir şey vardı sanırım ordan yapılıyor.

Steam'de oyunun üstüne sağ tıkla oyun dosyalarına git diye bir şey olması lazım gidince içinde zaten settings var ordan kolu tanıt olur zaten çalışır.

Sorununu çözdüysem en iyi cevap olarak seçebilir misin?v :)
Teçekkürler çözdüm. En iyi cevap seçeneği burda bulamadım

SleepyCat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Rüzgar Cengiz
Teçekkürler çözdüm. En iyi cevap seçeneği burda bulamadım
Çözdüysen ne mutlu. Ben de en iyi cevap nerede bilmiyorum sağda olabilir. Ama bulamadıysan boşver. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
903,454
Üyeler
140,202
Son üye
Riax