Neler Yeni

para yatırımı nasıl yapılmalı ?

serhattix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
serhat soydan
arkadaşlar merhaba genelde biriktirmek istediğim paraları vadesiz hesabımda tutuyorum ama gel görki sıcak parayı orada görünce harcayasım geliyor para biriktirmenin iyi olduğu sistemler nelerdir vadesiz hesap dışında ?

Hiphopjohnny

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Abdulkadir
arkadaşlar merhaba genelde biriktirmek istediğim paraları vadesiz hesabımda tutuyorum ama gel görki sıcak parayı orada görünce harcayasım geliyor para biriktirmenin iyi olduğu sistemler nelerdir vadesiz hesap dışında ?
Döviz altın alım satımı ama orta ve uzun vadede

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Altın, euro en mantıklısı bence.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Uzun vadede altına yatır çeyrek alıp kenara koyabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Tolga Yalçın
Parayı orada görünce harcayasım geliyor cümlesinde yatıyor asıl problem. Neye yatırırsan yatır, önce tutman gerekiyor.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Parayı orada görünce harcayasım geliyor cümlesinde yatıyor asıl problem. Neye yatırırsan yatır, önce tutman gerekiyor.
Altını harcayamaz önce kuyumcu falan filan uzun hikaye

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
Biraz araştırarak veya bilen birinden yardım alarak hisse vs alabilirsin 1-2 yıl sonra bir bakmışsın 10 TL ye aldığın hisse 15 TL olmuş.

Top Bottom