Neler Yeni

Oyun Oynamak Artık Lüks

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
Ekstra olarak ekleyeyim diğer şeylerle vakit geçirmek yine paralı kitap paralıi dışarı çıkmak paralı, vakit geçirmek paralı yani adım atsan para gerekiyor gerçek anlamda çünkü yok yani ailenle ne yapabilirsin ki türk aile mantığında öyle bir şey yok yani çıkar onu aklından hangi aile hadi gelin bugün monopoly oyniyalım diye toplanıyor ki ? ki zaten monopoly bile 350 400 TL

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
Dostum diğer ülkeler ile karşılaştırılamayacak kadar kötü durumdayız. Memur çocuğuyum ben, bende oyun alamıyorum.
o zaman neden farklı şeylerle vakit geçir diyip geçiştiriyorsun ? Bırak tepkisini koysun en çok torrent kullanan ülkelerde rusya filan var gerçekten oyun firmaları bile bu kadar çok tartışmıyordur torrent kullanıyor bu kullanıcılar diye bizim millet birbirni yemeyi çok seviyor ya

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
İşte o yeni çıkan oyunlar en az 1 yıl sonra indirime giriyor. girincede ne kadar iniyor. yine 400lü seviyelerde. Evet biliyorum amerika gibi bir yerde yaşamıyoruz ama bu kadarı abartı. 2-3 yıl önce ile şuan arasında bu kadar fark olması bence normal değil.
anlıyorum hocam seni fakat türkiye gibi bir ülkeden bahsediyoruz dışarıya bağlı bir ülke bunlar normal yapacak bir şey yok malasef

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
o zaman neden farklı şeylerle vakit geçir diyip geçiştiriyorsun ? Bırak tepkisini koysun en çok torrent kullanan ülkelerde rusya filan var gerçekten oyun firmaları bile bu kadar çok tartışmıyordur torrent kullanıyor bu kullanıcılar diye bizim millet birbirni yemeyi çok seviyor ya
Kendini bir oyun firması olarak düşünür müsün? Emek verip harika bir oyun yapıyorsun, deli gibi para harcıyorsun, ama bir takım topluluk bu oyunu bedavaya oynuyor.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
Kendini bir oyun firması olarak düşünür müsün? Emek verip harika bir oyun yapıyorsun, deli gibi para harcıyorsun, ama bir takım topluluk bu oyunu bedavaya oynuyor.
Dostum bu dünyanın her yerinde var farkında mısın ? Trilyonlar harcıyorsan kattrilyonlar kazanıyorsun bizim verdiğimiz para adamların parasının 10da 1 i dalga mı geçiyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haksızsın demiyorum 1 dolar 2-3 TL olsa haklısın ama şuan 1 dolar 8 iken ki biz artık dolar değil psn de paunt ps5 konsolunda euro olarak sınıflandırıldığımız için kusura bakma torrent kullananlara laf etme hakkına sahip değilsin

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Torrent'e çıkarmak değil bu.
Arkadaş parası olmadığı için Torrent'e yönleniyor, bende her şey oyun değil diyorum. Farklı şeylerle vakit geçirilebilir. Eğer illa ki oyun oynanacak ise zaten Epic Games kampanya yapıyor.
Senin de kendine göre bir oyun zevkin var, haftanın 6 günü yada 5 günü çalışıyorsun okula gidiyorsun bir şey yapıyorsun ve geri kalan zamanda eğlenmek, vakit geçirmek istiyorsun. Oynamak istediğin oyun X oyunu ama Epic Games'de bedavaya B oyununu veriyor ama oynamak istemiyorsun bakıyorsun kampanyalara C, F, G, U oyunu var ama onlar hoşuna gitmiyor ve tekrar X oyununa yöneliyorsun bir bakıyorsun fiyatı 700 TL ve ekonomik durumun el vermediği için alamıyorsun o oyunu sonra buna sitem ediyorsun paran olsa dahi 700 TL'nin çok büyük bir mebla olduğunu dile getiriyorsun sonra birisi çıkıp sana ''oynama kardeşim bağımlı mısın sen ?, yaw gampanya var'' diye inat ediyor o kişinin özel zevklerini değiştirmeye çalışıyorsun. Burada bizim sana anlatmak istediğim Torrent'in doğru bir çözüm olduğu değil senin bu görüşlerinin yanlış olduğu, Torrent asla bir çözüm değil ve zaten biz forumca da korsana karşıyız ancak sen kimseye ''oynama, yapma, bağımlı'' gibisinden ithamlarda bulunamazsın hele ki bu insanların en doğal hakkı olan konulardan birisi ise demek istediğimiz sadece bu kimsenin Torrent'e gidin dediği yok kendi kendine yorumlayıp duruyorsun yanıtları.
@BlueLabels zaten çok güzel bir örnek verdi daha bunun üstüne konuşmaya gerek yok.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Dostum bu dünyanın her yerinde var farkında mısın ? Trilyonlar harcıyorsan kattrilyonlar kazanıyorsun bizim verdiğimiz para adamların parasının 10da 1 i dalga mı geçiyorsun
Elimde olsa da diğer ülkelerdeki insanları da uyarsam. Biz burada asgari ücret ile 5 oyun alıyorsak, onlar 50 oyun alıyor, doğru. Fakat ben gene de Torrent'e yönelinmesi tarafında değilim, bilmiyorum müslüman mısın ama, bu resmen kul hakkı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,380
Üyeler
140,640
Son üye
Pystn
Top Bottom