Neler Yeni

Oyun Oynamak Artık Lüks

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar korsana karşıydım artık destekliyorum.. 1 oyun bile indirmemiştim.Ama artık bir oyun 700 Lira VERİLMEZ.Paran yoksa oynama diyecekler için ise 3-5K konsol PS5 9K ileriye yonelik PC aldin 5-6K oyuna para mı kalıyor? Artık korsanı destekliyorum.Uyarı alacaksamda alayım
artık anlamışızdır ekmek aslanın kuyruğunda ağızında bile değil çalışın okuyun iyi olaaklarla iş bulun
kurtulmanın tek yolu bu
ya yazılımcı olcan ya da mühendis

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Arkadaşlar korsana karşıydım artık destekliyorum.. 1 oyun bile indirmemiştim.Ama artık bir oyun 700 Lira VERİLMEZ.Paran yoksa oynama diyecekler için ise 3-5K konsol PS5 9K ileriye yonelik PC aldin 5-6K oyuna para mı kalıyor? Artık korsanı destekliyorum.Uyarı alacaksamda alayım
Sırf bu konuda destekliyorum dediğim için Asosyal oyun oynamazsa kendini asacak bir insan oldum karşı olan varsa 30saat civari oyunlar için300-800 TL ye alsinalr
Mesaj otomatik birleştirildi:

iyiki arkadaşım satıyor :D
Reklam aga sil bence

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Nasıl yani o zaman neden bu fiyata satılıyor ? (Bilgileri değiştirebiliyor musun ?)
PHP, CSS falan filan ile yapıyor. Bende tam bilmiyorum ama böyle dedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başak bir arkadaşımda öyle demişti.

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Nasıl yani o zaman neden bu fiyata satılıyor ? (Bilgileri değiştirebiliyor musun ?)
Değiştirilmez genelde çalıntı hesaplar ve sizden başka kisilerede satiyorlar veya hesap sahibi hala o hesaptan oynuyor yani kisaca guvenilmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,852
Üyeler
140,569
Son üye
mkahveci63
Top Bottom