Neler Yeni

Yardım Nvidia Geforce 840m sürücü sorunu

emrepal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre PalT
İyi günler arkadaşlar bilgisayarım Acer Aspire E5-571g
gece oyun oynayıp bilgisayarımı kapattım daha sonra oyunları açarken hata vermeye başladı.
sürücümü güncellediğimde kod:43 hatası almaya başladım önceden dxdiaga girdiğimde oluşturucu kısmında Directdraw:Etkin Direct3d:Etkin AGP Doku Hızlandırması:Etkin yazması gerekirken AGP ile DirectDraw etkin Direct3d:Yok gibi birşeyle karşılaştım bir türlü çözüm yoluna ulaşamadım ddu ile sildim normal sildim 3-4 driver denedim ayrı ayrı sürümlerde bir tanesi hariç hepsinde aygıt yöneticisinde kod:43 hatasını alıyorum. O bir tanesinde de aygıt düzgün çalışıyor diyor Nvidia denetim masasına girdiğimde de önizleme kısmında dönen nvidia simgesi yok olmuş onu fark ettim..
kendi kendine sürücü bozulmuş olabilir mi?
Ve şunu belirtmek istiyorum Driver Boosterden ne zaman güncellesem tekrar taradığımda Sürücü:Hatalı! diyor ve sürücüyü sildiğimde bilgisayar ekran kartını görüyor. :)
Nvidianın sitesinden indirmeyi denedim,Acerin sitesinden indirmeyi denedim,bilgisayara format attım..
dsadsadasd.jpg
ESKİ SÜRÜCÜDE BÖYLE
dsadsadasdsadas.jpg
Bu da sürücü silindiğinde

samet4747

80+ Platinum
klasik nvıdıa

emrepal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre PalT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şunu koymayı unuttum ve dostum kendim kurdum ilk başta ama olmayınca driver boosteri denedim

Ekler

• ccdsadsadsacassdadsa.jpg
    ccdsadsadsacassdadsa.jpg
    231.5 KB · Hit: 93

Mhytroz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmet Mert
Şunu koymayı unuttum ve dostum kendim kurdum ilk başta ama olmayınca driver boosteri denedim
bu sorun bendede var sadece driveri devre dışı bırakıp etkinleştirince düzeliyo umarım bir çözüm bulursun bulursan bizede iletirsen sevinirim bendede 540m var
ha bu arada etkinleştirdikten sonra control panel falan çalışmıyo sadece ! kalkıyo

Mhytroz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmet Mert
sorunumu ben bu video ile çözdüm 1 haftadır uğraşıyordum inşallah sizdede düzelir

Top Bottom