Neler Yeni

Nintendo Konsol Önerisi

Neon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berk Güder
Beyler büyük bir nintendo fanboyuyum ama nintendo konsolları çok tuzlu geliyor. Ve el konsolu arıyorum. 2DS XL alsam beni götürürmü yoksa nintendo switch almak için beklemeli miyim?

Babekon12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kerem Yılmaz
Ben şuana kadar çıkmış tüm el konsollarını kullanmış biri olarak şöyle söyliyim. Eğer Switch alacak paran yoksa Switch lite alabilirsin. Ama oyunları da biraz tuzludur. Oyun alamayacak durumda isen New 2 Ds XL baya iyi bir konsol. Seni baya götürür. Bir sürü oyun var. Zeldalar,Mariolar,Pokemonlar, Ds oyunları, Gameboy,Gameboy advance/color oyunları vb. bir ton oyun var. Ama yine de iyi araştır. Mesela 3ds'deki Zeldalar ile Zelda BOTW baya baya farklı. Oyunlarına iyice göz at hangisi sana daha yakınsa onu al. Eğer Switch almaya karar verirsen oyunlar bir şekilde alınıyor. Aklın ona takılmasın. İlk başta sadece BOTW alsan en az 70 saat götürüyor mesela. Ama iki konsolda baya iyi pişman etmez.

• Beğen
Reaksiyonlar: Neon

Siegfreed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Hayri tekeş
Steam
angelshare2
switch almanı tavsiye ederim dediği gibi ilk başta botw alırsın ücretsiz oyunlar ve youtube da da takılabilirsin onlardan sıkılana kadar 2.el kartuşlu olarak alabilirsin yada farklı ülkelerin mağazalarında en uygun oyunları araştırırsın biraz teferruatlıdır işin o yanı :d

• Beğen
Reaksiyonlar: Neon

Neon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berk Güder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
switch almanı tavsiye ederim dediği gibi ilk başta botw alırsın ücretsiz oyunlar ve youtube da da takılabilirsin onlardan sıkılana kadar 2.el kartuşlu olarak alabilirsin yada farklı ülkelerin mağazalarında en uygun oyunları araştırırsın biraz teferruatlıdır işin o yanı :d
nintendo switch lite almaya karar verdim. fakat benim ps4 konsolum var ve çok fazla oynamıyorum. onu satıp nintendo switch lite almayı düşünüyorum. bana ilk oyun önerileri verirmisiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben şuana kadar çıkmış tüm el konsollarını kullanmış biri olarak şöyle söyliyim. Eğer Switch alacak paran yoksa Switch lite alabilirsin. Ama oyunları da biraz tuzludur. Oyun alamayacak durumda isen New 2 Ds XL baya iyi bir konsol. Seni baya götürür. Bir sürü oyun var. Zeldalar,Mariolar,Pokemonlar, Ds oyunları, Gameboy,Gameboy advance/color oyunları vb. bir ton oyun var. Ama yine de iyi araştır. Mesela 3ds'deki Zeldalar ile Zelda BOTW baya baya farklı. Oyunlarına iyice göz at hangisi sana daha yakınsa onu al. Eğer Switch almaya karar verirsen oyunlar bir şekilde alınıyor. Aklın ona takılmasın. İlk başta sadece BOTW alsan en az 70 saat götürüyor mesela. Ama iki konsolda baya iyi pişman etmez.
dediğiniz gibi biraz tuzlu fakat ben türk oyuncu kitlesi yani hardcore kitleden olduğum için 2ds xl bana yatkın değil. fakat ps4 üm var ve neredeyse hiç oynamak istemiyor canım. bu yüzden ps4 satıp nintendo switch lite almaya karar verdim. botw ve hayranım olan oyun zelda the links awakeningi almayı düşünüyorum. ilk başta BOTW alıcam. fakat bana hangi oyunları önerirsiniz

Siegfreed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Hayri tekeş
Steam
angelshare2
nintendo switch lite almaya karar verdim. fakat benim ps4 konsolum var ve çok fazla oynamıyorum. onu satıp nintendo switch lite almayı düşünüyorum. bana ilk oyun önerileri verirmisiniz?
M
anolog stick ile oyun oynamaya alışık biri olduğun için herkesin söyliyeceği belli bir oyun var zelda oyunları çok pahalı olduğu için aldığında seni uzun süre oyalıyacak oyunlar olmalı ayrıca ps oyuncusu olduğun için bir müddet oyunların tarzına alışman zaman labilir çizim tarzı vb gibi 2.el kartuşlu uygun oyun da bakabilirsin internetten nintendoda her dönem çok tutan 3-5 oyun olur onlar harici oyunları uygun fiyatlı bulabilirsin biraz araştırarak

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
2. El Wii alabilirsin. 300 TL bandında bulunabiliyor. Oldukça fazla oyun var. Doyurucu bir konsol. Bende var ondan diyorum.

Top Bottom