Neler Yeni

Nerden CS6 Dersi Alabilirim?

ust4

80+ Bronze
Photoshop CS6 ya başlayacam 0 dan nerden ders alabilirim?

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Photoshop CS6 ya başlayacam 0 dan nerden ders alabilirim?
Dostum bence bir yere para ödeme afgan rasulov grafikerist vs. youtubeda bir sürü kaynak var ben oralardan öğrendim şu an grafikerlik yapıyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: ust4
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Çelik
Instagram
omer_celik302
Steam
bydarklow
Udemy'den kurs alıp geliştirebilirsin ama izleyerek değil birlikte yaparak öğrenmek istiyorum diyorsan real'de kursları vs olması lazım

ust4

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ek olarak tavsiyem photoshop dışında after effects vs. kesinlikle öğren
sen bir grafikersın bana bir tavsiye verir msin logo yapıp satmak istiyorum hangi programı kullanmalıyım

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
sen bir grafikersın bana bir tavsiye verir msin logo yapıp satmak istiyorum hangi programı kullanmalıyım
dostum illustrator ve photoshop kesinlikle öğrenmelisin çünkü vector şeklinde de vermen gerekecek dosyaları bunun dışında logo tasarımı fikri için birkaç video öneriyorum her şey fikirden geçiyor aslında ve bir müşteriye iki üç farklı tasarım sunman gerek çok büyük bütçelere satabilirsin bunun dışında after effects kesinlikle öğren çünkü logonun yanında bir logo reveal yapmak neredeyse 200 TL ek oluyor zor bir şey değil zaten düşük bütçeli çalışacaksan 200tl mesela ve cidden güzel bir şey çıkacaksa çok rahat satabilirsin f/p olarak

• Beğen
Reaksiyonlar: ust4
Top Bottom