Neler Yeni

Yardım MSI Vigor GK50 nasıldır?

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Batu
konu karışmasın abiler 350 TL ye MSI Vigor aldım bu linkteki şu an indirim bitti son stoktan kaptım
Normalde bilek destekli red switch bir klavye istiyorum moba vs fps oyunlarını çok oynarım klavyenin içinden geçerim.

Sizce iade edeyim mi? Çok ses çıkarır mı. @Tost Kayaoğlu @crazyreign abi mouse uda senin sayende almıştım bi bakar mısın?
@kandes22 tüm bilginleri davet ediyorum 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

@crazyreign @kandes22 abi heyecanlandırmayın son stoktan kaptım çok mu kötü iyi mi :confused:

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
konu karışmasın abiler 350 TL ye MSI Vigor aldım bu linkteki şu an indirim bitti son stoktan kaptım
Normalde bilek destekli red switch bir klavye istiyorum moba vs fps oyunlarını çok oynarım klavyenin içinden geçerim.

Sizce iade edeyim mi? Çok ses çıkarır mı. @Tost Kayaoğlu @crazyreign abi mouse uda senin sayende almıştım bi bakar mısın?
@kandes22 tüm bilginleri davet ediyorum 😅

@crazyreign @kandes22 abi heyecanlandırmayın son stoktan kaptım çok mu kötü iyi mi :confused:
Çok ses çıkarmaz ama bir red kadar sessiz de değildir.
350 ye muazzam bir klavye hayırlı olsun

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Batu
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Doğramacılar
Çok ses çıkarmaz ama bir red kadar sessiz de değildir.
350 ye muazzam bir klavye hayırlı olsun
Ben dün incehesaptan 329 TL'ye satın aldım. Bugün öğlen geldi. İlk mekanik klavyem oldu bu. Uzun zamandır klavyeleri araştırıyordum ve bu haftayı özellikle bekledim, beklediğime deydi.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Aras Şimşek
@Emir Aydın @Tost Kayaoğlu son anda aldım ustalar stok bitti hydra r6 red switch bilek desteği ve sessizliği için medya tuşları için istiyordum
350 TL'ye son stoktan bunu aldım iyi midir sizce ?
https://www.incehesap.com/msi-vigor-gk50-low-profile-mekanik-gaming-klavye-fiyati-45632/https://www.incehesap.com/msi-vigor-gk50-low-profile-mekanik-gaming-klavye-fiyati-45632/

msi mı kötü ? r6 mı yoksa
hocam bende 380 e yakaladım iyimidirr ?

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Batu

Sesi bu şekilde. Yorumlarda da Vigor Gk50 Elite ile karıştıran çok olmuş. Bu model low profile olan modeli.
kulaklık takılı çok duyulmaz genede ya şu an hadroon klavye kullanıyorum 5 TL lik ondan sessizdir 2 yıldır bunu kullanıyorum qwkldmwqkldm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,189
Üyeler
140,611
Son üye
amaldkai52
Top Bottom