Neler Yeni

Monster Abra a5 13.4 Drop Sorunu

Polymath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Furkan Akyol
Arkadaşlar öncelikle forum hayırlı olsun... Benim sorunum ise Core i7 8750h 1050ti 8gb ramli Laptopum var... PUBG oynarken ani drop takılmalar çok yaşıyorum..
Driverlarım güncel. Windows10 güncel. Nvidia ayarları tam. Laptop sıcaklığıda normal seviyelerde. PUBG çok iyi stabil bir oyun değil ama aynı ekran kartı olan masaüstüler bu sorunu yaşamıyor..
Ekran kartı mobil olduğu için bu kadar fark ediyor mu?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bellek miktarı PUBG için yetersiz kalabilir.

aonec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Caner Alptekin
Arkadaşlar öncelikle forum hayırlı olsun... Benim sorunum ise Core i7 8750h 1050ti 8gb ramli Laptopum var... PUBG oynarken ani drop takılmalar çok yaşıyorum..
Driverlarım güncel. Windows10 güncel. Nvidia ayarları tam. Laptop sıcaklığıda normal seviyelerde. PUBG çok iyi stabil bir oyun değil ama aynı ekran kartı olan masaüstüler bu sorunu yaşamıyor..
Ekran kartı mobil olduğu için bu kadar fark ediyor mu?

Evet fark etmekte, Desktop bir cihazdaki 1050Ti ile Notebook üzerinde yer alanda dağlar kadar fark bulunmakta.
Wireless üzerinden mi oynamaktasın? Belki loss oranın artıyor ve anlık zıplamar yaşıyorsun. Ayırt edebilecek seviyede bir kullanıcı isen bilemeyeceğim.

1050Ti Notebook kullanan bir arkadaş görürse daha iyi bilgi verecektir. :)

Polymath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Furkan Akyol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet fark etmekte, Desktop bir cihazdaki 1050Ti ile Notebook üzerinde yer alanda dağlar kadar fark bulunmakta.
Wireless üzerinden mi oynamaktasın? Belki loss oranın artıyor ve anlık zıplamar yaşıyorsun. Ayırt edebilecek seviyede bir kullanıcı isen bilemeyeceğim.

1050Ti Notebook kullanan bir arkadaş görürse daha iyi bilgi verecektir. :)

wireless kullanıyorum ama 5ghz uzerınden baglanıyorum.. Loss yapacagını sanmam ama fps düşüp takılmalar oluyor. 1050ti laptobu olupta PUBG oynayanlar yazarsa sevinirim. Ancak oyle anlarız :D

aonec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Caner Alptekin
wireless kullanıyorum ama 5ghz uzerınden baglanıyorum.. Loss yapacagını sanmam ama fps düşüp takılmalar oluyor. 1050ti laptobu olupta PUBG oynayanlar yazarsa sevinirim. Ancak oyle anlarız :D

Wireless ile bağlantıda FPS oyunlarında üçün beşin lafı olmaz, en kısa zamanda CAT5 ile bağlan derim. :)

Polymath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Furkan Akyol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Wireless ile bağlantıda FPS oyunlarında üçün beşin lafı olmaz, en kısa zamanda CAT5 ile bağlan derim. :)
Beni mderdim fps ama.. fps buna bağlı olarak düşme ihtimali var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
diğer oyunlardada yaşıyomusun mesela cs go da falan tahminimce ram değeriniz PUBG için önerilen seviyede olmadığından kaynaklanabilir (2x8)16gb ram yükseltmesi düşünülebilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,871
Üyeler
138,427
Son üye
benyiit
Top Bottom