Neler Yeni

Yardım Mobil Oyunda Ödül Reklamı Çıkmıyor

Grxttr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir
Merhabalar ben nba live oynuyorum ve enerji için reklam izliyordum ama artık reklam çıkmıyor ne yaparsam tekrardan reklam çıkar.

Grxttr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha geçen actigin konuda cevabini vermistim ? 1 yil boyunca oynadim ve cogu zaman reklam çıkmıyor o oyunda
3 gündür reklam gelmiyor bu normal değil en fazla 3 saat sonra az da olsa reklam gelmesi lazım

Denedim olmuyor ea helple etkileşime geçtim onlar bile çözemedi belki dedim buradakiler yardımcı olur
Her oyunda illa ki reklam çıkacak diye bir şey yok, reklam yapmak için para lazım mesela atıyorum şampuan reklamı, şimdi bu şampuan firması EA ile anlaştı o mobil oyuna reklam yapıyor ama şampuan firması daha fazla reklam parası veremez ve sözleşmeyi iptal eder o yüzden artık o reklam çıkmaz, demek istediğim reklam = para

Grxttr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir
Her oyunda illa ki reklam çıkacak diye bir şey yok, reklam yapmak için para lazım mesela atıyorum şampuan reklamı, şimdi bu şampuan firması EA ile anlaştı o mobil oyuna reklam yapıyor ama şampuan firması daha fazla reklam parası veremez ve sözleşmeyi iptal eder o yüzden artık o reklam çıkmaz, demek istediğim reklam = para
Evet reklam öyledir fakat Apple ı bilmiyorum ama android te google üzerinden reklamlar gösterilir yani o reklamların ea ile bir alakası yok google reklamlarla ilgisi var. Televizyonlarda ki reklamlarla aynı kefeye koymayın

Grxttr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir
EA ile zaten alakası yok EA e reklam teklifi gelmiyorsa adamlar yapmıyordur
O reklamlarla şirketlerin bir alakası yok a şirketi b şirketine de teklif göndermiyor. A şirketi googleye para ödüyor o reklamlarıda google paraya göre ya daha fazla gösteriyor yada daha az

Top Bottom