Neler Yeni

Millenicom

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirhan Kayabaş
Herkese merhaba ayın 28 inde Türk Telekom taahhütüm doluyor. Türk Telekomun hızı yavaş ve pahalı. Onun yerine Millenicom 80 TL 35 Mbps'ye kadar download, 6 Mbps'ye kadar upload paketine geçmek istiyorum. Millenicom önerir misiniz ? 35 Mbps' den ne kadar bir kayıp yaşarım. Geçtiğim zaman aktivasyon ücreti falan alıyorlar mı ? Elimde modem mevcut vdsl 2 destekliyor modem almama gerek var mı ? Nasıl bir süreç var, önerir misiniz ?

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Mehmet salih ay
altyapı varsa kablonet

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Mirkan Çiçek
Herkese merhaba ayın 28 inde Türk Telekom taahhütüm doluyor. Türk Telekomun hızı yavaş ve pahalı. Onun yerine Millenicom 80 TL 35 Mbps'ye kadar download, 6 Mbps'ye kadar upload paketine geçmek istiyorum. Millenicom önerir misiniz ? 35 Mbps' den ne kadar bir kayıp yaşarım. Geçtiğim zaman aktivasyon ücreti falan alıyorlar mı ? Elimde modem mevcut vdsl 2 destekliyor modem almama gerek var mı ? Nasıl bir süreç var, önerir misiniz ?
bende milleni var yan odadan çekmiyo müşteri hizmetlerini arayınca karşına canlı kimse çıkmıyor ama diğerleri bende öyle bi sorun yok demişti

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Kablonet varsa al ama yok dersen alt yapı sorgula
Varsa al gitsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirhan Kayabaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende milleni var yan odadan çekmiyo müşteri hizmetlerini arayınca karşına canlı kimse çıkmıyor ama diğerleri bende öyle bi sorun yok demişti
çekmeme olayı bence firma ile alakası yok modem ile olabilir.

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Mehmet salih ay

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877