Neler Yeni

Öneri Millenicom Bağlanma Sürecim

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Türk Telekomda çok aşırı fiyat artışından dolayı aynı altyapıda türknet ve millenicomu araştırdım genel olarak türknette daha çok şikayet gördüm. Millenicom tavsiye edildi başvurumu yaptım. Sözleşme kağıtlarını mailden ertesi gün sabahı hemen gönderildi doldurup gönderdik. Kağıtları 2günde teslim aldılar ve aynı gün işleme girdi türk telekomun iptali için de evrak gönderdik iptalini de onlar yaptı. Hiç internetsiz kalmadan geçiş sağlandı. Başka operatörden geçişte kurulum da ödemiyoruz gayet güzel. TT kapandı direkt millenicom şifrelerimiz geldi. Download ve upload hızları vaadedildiği gibi 35/6 olarak alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda en geç 9dk'de bağlandım ve hepsinde de ilgilendiler. Genel olarak memnun kaldım sorunuz varsa yardımcı olabilirim.

1619695972129.png

+ Yönler:

+Hızlar aldığınız pakete çok yakın oluyor. Yani vaat edilen hızlar geliyor altyapınız varsa.
+Müşteri hizmetleri ilgili ve ulaşımı kolay telefonla aradığımız zaman en geç 10dk'de bağlanıyoruz.
+Müşteri hizmetleri aramaya gerek bile duymadım sadece geçiş sürecinde bazı sorularım olduğu zaman aradım onda da gerekli yardımı hızlıca verdiler.
+Ping değerleri iyi sunucusu Türkiyede olan serverlarda en fazla 30 gördüm ortalama 20 26 arası yurt dışı serverlarda da en fazla 59 gördüm ortalama 50ping
+Şimdiye kadar hiç kesinti yaşamadım.

-Yönler:

-Mobil uygulaması ve sitesindeki online işlemler bir Türk Telekom veya Türknet kadar kullanışlı ve gelişmiş değil bazen yavaş çalışıyor.
-Whatsapp hatları geç yanıtlar veriyor.
-Fiziksel bir şubesi yok ne kadar - yön olur bilmiyorum ama bazıları bu özelliği de arayabiliyor benim için pek sorun olmadı.
-Başka operatörden geçiş hızlı oluyor ama yeni kurulum yavaş oluyor 2 arkadaşımızda böyle oldu. Bilmenizde fayda var
Not: 10tl indirim olmuyor telefon olmasa bile orada bir yanlış anlaşılma olmuş paket ücretleri sitedeki gibi sabit
İstediğiniz şeyleri yazarsanız ona göre güncelleme yaparım yazıda hepinize iyi günler diliyorum.

Son düzenleme:

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende geçmek istiyorumda sana altyapı kiralıyor internetin kesildiğinde muhattap bulamıyorsun gibi şeyler dedi arkadaşlarım bende korkuyorum :D
Ben hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar evet tt altyapı kiralıyor ama ilgililer. Müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsun bağlanırken birkaç soru sormuştum anlamadığımdan ilgilendiler

Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Hamza mert karayel
Ben hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar evet tt altyapı kiralıyor ama ilgililer. Müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsun bağlanırken birkaç soru sormuştum anlamadığımdan ilgilendiler
Millenicom 65mbps destekliyor buna kaç uploud verdiğine nerden bakabilirim ?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Bende bu yıl geçicektim millenicoma vodafone da 1 yıl önce bize hız arttırma teklifi yaptılar meğer onu kabul edince tahhütte 1 yıl uzuyormuş seneye kaldı artık :(

Top Bottom