Neler Yeni

Mi band hakkında sorularım.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Merhabalar. Bugün ilk 8. Sınıf denememizi olduk dershanede. Sözel çok iyi geçti ama sayısal berbat ötesiydi. Etkinlik defterleri alacağım. Yanına da mi band 3 veya mi band 4 almayı düşünüyorum. Mi band’ler hakkında sorum var. Mesela alarm kurabiliyor muyuz? Sesli olmasa da test çözme zamanım geldiğinde titreşerek de olsa uyarmasını istiyorum. Böyle bir şey var mı bu bilekliklerde?

Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Bruce
Merhabalar. Bugün ilk 8. Sınıf denememizi olduk dershanede. Sözel çok iyi geçti ama sayısal berbat ötesiydi. Etkinlik defterleri alacağım. Yanına da mi band 3 veya mi band 4 almayı düşünüyorum. Mi band’ler hakkında sorum var. Mesela alarm kurabiliyor muyuz? Sesli olmasa da test çözme zamanım geldiğinde titreşerek de olsa uyarmasını istiyorum. Böyle bir şey var mı bu bilekliklerde?
Evet alarm kurabiliyorsun. Ben de mi band 3 var. Telefonu bağlayınca alarm kurabiliyorsun ama sadece (tam bilmiyor olabilirim)

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet alarm kurabiliyorsun. Ben de mi band 3 var. Telefonu bağlayınca alarm kurabiliyorsun ama sadece (tam bilmiyor olabilirim)
.
Mi fit gibi bir uygulama indirince alarm kurma oluyormuş galiba bir göz at derim.
Bluetooth ile bağlanıyor telefona değil mi? Bir de bluetooth sürekli açık olsa mesela bir sorun olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Bruce
Bluetooth ile bağlanıyor telefona değil mi? Bir de bluetooth sürekli açık olsa mesela bir sorun olur mu?
Olmaz ama telefonun şarjı biraz daha hızlı biter. Bir de güçlü bir şifre kullan yine de. Ben yine de hep açık tutuyorum :D

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Var, alarmda var kronometre de var, zamanlayıcı da var. Titreşimi inanılmaz güçlü. Başka sorun varsa yanıtlayayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmaz ama telefonun şarjı biraz daha hızlı biter. Bir de güçlü bir şifre kullan yine de. Ben yine de hep açık tutuyorum :D
Ben bağlamıyom şarjı kullanmıyor emcüklüyor.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Var, alarmda var kronometre de var, zamanlayıcı da var. Titreşimi inanılmaz güçlü. Başka sorun varsa yanıtlayayım.

Bluetooth dışında alarm kuramıyor muyuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Bruce

Valla ben de milattan kalma gm 5 plus var. Onun şarjı biraz daha hızlı gidiyor sadece :D çok sorun değil benim için zaten.

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda
Alarm'a gerek yok ki kopya çekmek için. Fake SMS uygulaması yüklersin Google Play'den telefondan fake sms ister bildirimler bölümünde yazdığın şeyler çıkar.
Edit: Pardon yanlış okumuşum. Bluetooth ile alarm kurabilirsin.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bluetooth dışında alarm kuramıyor muyuz?
Alarmı sadece bir kereye özel telden ayarlıyırsun o bileklikte kayıtlı kalıyor istediğinde açıp kapatabilirsin, sen soru çözmek için istemişsin zamanlayıcı ile atıyorum 30dk falanlık bir alarm kurabiliyorsun direk bileklikten.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Alarm'a gerek yok ki kopya çekmek için. Fake SMS uygulaması yüklersin Google Play'den telefondan fake sms ister bildirimler bölümünde yazdığın şeyler çıkar.
Edit: Pardon yanlış okumuşum. Bluetooth ile alarm kurabilirsin.
Kopya çekmek ne alaka? Ben test çözme zamanımı unutmamak için alarm istiyorum.

Alarmı sadece bir kereye özel telden ayarlıyırsun o bileklikte kayıtlı kalıyor istediğinde açıp kapatabilirsin, sen soru çözmek için istemişsin zamanlayıcı ile atıyorum 30dk falanlık bir alarm kurabiliyorsun direk bileklikten.
Yani bir kere bluetooth ile bağlayı alarm kursam. Daha sonra hiç bağlamadan o alarm çalışır mı?

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda
Kopya çekmek ne alaka? Ben test çözme zamanımı unutmamak için alarm istiyorum.

Yani bir kere bluetooth ile bağlayı alarm kursam. Daha sonra hiç bağlamadan o alarm çalışır mı?
Editledim sonradan düzgün okuyamamışım pardon.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,207
Üyeler
140,615
Son üye
vatisch
Top Bottom