Neler Yeni

Rehber Minidump dosyalarınızı bizlerle paylaşın.

Trieetz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Trieetz
Mavi ekran aldıysanız minidump dosyalarını bizlerle paylaşın inceleyip size sorunu ve çözümü bildirelim.

Bu dosyaları bizlerle paylaşmak için bunları yapmanız gerekiyor:

• Masaüstüne bir klasör oluşturun.​
  • C:\Windows\Minidump Yolunu izleyerek orada bulunan .dmp uzantılı dosyaları masaüstün de oluşturduğunuz klasöre atın.​
  • .dmp uzantılı dosyaları attığınız klasörü sağ tıklayıp .rar ya da .zip olarak sıkıştırın. (Bunun için sisteminiz de WinRAR kurulu olması gerek.)​
  • Sıkıştırdığınız .dmp uzantılı dosyaları bizlerle paylaşın.​
Sıkıştırdığınız dosyaları bizlerle paylaşabilmek için aşağıda ki linklerden birine dosyayı ekleyip herkese açık yapıp linki bizler ile paylaşın.

Eğer .dmp uzantılı dosyalarını C:\Windows\Minidump yolun da bulamazsanız aşağı da ki ayarları açmanız gerekir. Eğer sizde de bulunmaz ise bu yolu izleyin.

Sisteminiz İngilizce ise:

Control Panel\System and Security\System\Startup and Recovery

Sisteminiz Türkçe ise:

Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Sistem\Başlangıç ve Kurtarma

Screenshot_3.png

Bu konuyu mavi ekran alan arkadaşlar ile paylaşın. Onlar da sizlere minidump dosyasını atsınlar.

Bu rehber de yazdığım gibi mavi ekran alıyorsanız minidump dosyalarını bizler ile paylaşın inceleyip size sorunu ve çözümü söyleyelim.

Şimdiden bol şans dilerim. İyi günler.

Önemli Not:

Dosyaları Rar eklerken ya da masaüstüne atarken sorun yaşarsanız kopyala yapıştır yöntemi ile masaüstüne dosya kurup onun içine atabilirsiniz minidump dosyalarını.

Son düzenleme:

Venom35

80+ Bronze
bir şey soracağım bu klasöre sağ tıklayıp sıkıştırma yerini bulamadım yardım edebilirmisiniz acaba

Trieetz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Trieetz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir şey soracağım bu klasöre sağ tıklayıp sıkıştırma yerini bulamadım yardım edebilirmisiniz acaba
Bunun için sisteminiz de WinRAR kurulu olması gerek. Hatırlattığınız için teşekkür ederim ekliyorum rehbere.

Trieetz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Trieetz
Eğer .dmp uzantılı dosyalarını C:\Windows\Minidump yolun da bulamazsanız aşağı da ki ayarları açmanız gerekir. Eğer sizde de bulunmaz ise bu yolu izleyin.

Sisteminiz İngilizce ise:

Control Panel\System and Security\System\Startup and Recovery

Sisteminiz Türkçe ise:

Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Sistem\Başlangıç ve Kurtarma

Screenshot_3.png
Bu yazdığımı yapıp ikinci bir mavi ekran almayı bekleyin. Paylaştığınız DMP dosyaların da hiç bir şey yazmıyor. Bunları yapın ve olası ikinci mavi ekran aldığınız da benimle dosyaları paylaşın.

Venom35

80+ Bronze
Bu yazdığımı yapıp ikinci bir mavi ekran almayı bekleyin. Paylaştığınız DMP dosyaların da hiç bir şey yazmıyor. Bunları yapın ve olası ikinci mavi ekran aldığınız da benimle dosyaları paylaşın.
tamam peki ve sadece valorantta özel oyun girince oluyor bi bug gibi bişey sanırım csde lolde hiç bir şey olmuyordu

Trieetz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Trieetz
tamam peki ve sadece valorantta özel oyun girince oluyor bi bug gibi bişey sanırım csde lolde hiç bir şey olmuyordu
Valorant Anti-Cheat silin ve tekrar yükleyin dosya doğrulama yöntemi var ise Valorant da. Aida64 ve ya CPU-Z programı kullanıyorsanız onları da silin.

Venom35

80+ Bronze
Valorant Anti-Cheat silin ve tekrar yükleyin dosya doğrulama yöntemi var ise Valorant da. Aida64 ve ya CPU-Z programı kullanıyorsanız onları da silin.
teşekkürler oyunda özel oyunda oynaya bastığım anda hata alıyordumm artık almıyorum teşekkürler

Trieetz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Trieetz
teşekkürler oyunda özel oyunda oynaya bastığım anda hata alıyordumm artık almıyorum teşekkürler
Eyvallah hocam ne demek. İyi günler de kullanın olası bir sorun da konu açıp etiket atın inceler çözümü söylerim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,457
Üyeler
138,357
Son üye
wiken22
Top Bottom