Neler Yeni

Matematik için yardım

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Bence değil, gayet güzel zaten adamın temeli kötü temeli sağlamlaştırsın diye antrenmanlarla matematiği önerdim
kanka bilemiyorum ya benim içime sinmedi belki benm matematıgım kendimce iyidir ondan önermiyorumdur ama 3 4 5 benim önerim olsun pratiklik artirir soru sayısı da çok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence değil, gayet güzel zaten adamın temeli kötü temeli sağlamlaştırsın diye antrenmanlarla matematiği önerdim
ya da ikisini de alsn ikimizinde gönlu olsun :D

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
Adam "temel" demiş demek ki temeli kötü bende temeli iyi olması için antrenmanlarla matematik test kitabını önerdim isterse 1. Yi değil 2. Yi de alabilir ya da 3. Yü alır yani neden kızgın attın hala anlamış değilim
Dostum o seri konu konu ilerlediği için 3. kitabı alması bir şey değiştirmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Matematik temelim yok. Antrenmanlarla matematik ile başlasam daha iyi olmaz mı ?
@ErenXPG @Sadeceogrenmekistiyorum @Kdr.bey
Ben tavsiye etmem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Melih ASLIYÜKSEK
İlk teog çıktığında girip 470 alan ve yüksek sayılabilecek fen lisesinden mezun bir abi tavsiyesi vereyim ayrıca neredeyse 16 yıllık öğrenci olarak söyleyeyim eğer zeki değilsen matematiği mantıken anlama şansın açıkça söyleyeyim yok ne yaparsan yap istersen amuda kalk yine olmaz çalışmakla felan alakalı değil matematik pratik zeka istiyor zeki biri olduğunu düşünmüyorsan yapman gereken çok fazla soru çözmek matematiğin mantığını öğrenmeyeceksin soruların çözümünü ezberleyeceksin her şeyin sonu olduğu gibi soru tiplerinin de bir sonu var zaten hep aynı sorular bir süre sonra tüm test kitapları kendini tekrarlıyor bol bol soru çöz tyt de en az 35 net yaparsın.

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
İlk teog çıktığında girip 470 alan ve yüksek sayılabilecek fen lisesinden mezun bir abi tavsiyesi vereyim ayrıca neredeyse 16 yıllık öğrenci olarak söyleyeyim eğer zeki değilsen matematiği mantıken anlama şansın açıkça söyleyeyim yok tek ne yaparsan yap istersen amuda kalk yine olmaz çalışmakla felan alakalı değil matematik pratik zeka istiyor zeki biri olduğunu düşünmüyorsan yapman gereken çok fazla soru çözmek matematiğin mantığını öğrenmeyeceksin soruların çözümünü ezberleyeceksin her şeyin sonu olduğu gibi soru tiplerinin de bir sonu var zaten hep aynı sorular bir süre sonra tüm test kitapları kendini tekrarlıyor bol bol soru çöz tyt de en az 35 net yaparsın.
Sayısal derslerim kötü değil. Tek matematik kötü. Fizik filan iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Melih ASLIYÜKSEK
Sayısal derslerim kötü değil. Tek matematik kötü. Fizik filan iyi.
Daha fizik,kimya,biyolojiden ne gördün ki sen :) ben 11 e geçince her sınavdan ilk dönem 20 aldım en yüksek senin gördüğün fen dersleri ve matematik daha hiç bir şey değil.Lisenin yükünü 11 de anlıyorsun 10 bitene kadar bizde her öğle arası kaçar okey oynar internet kafeye giderdik ders dinlemezdik ama yazılıdan 1 akşam önce oturup 3 saat bir çalışıp girerdik min.75 gelirdi 11 de 10 bile alamadım bu taktikle.

kakao

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Furkan Koçak
bu konu 1 ay sonra işime yarayacak büyük ihtimal nası bulucam bu konuyu 1 ay sonra

Top Bottom