Neler Yeni

Matematik için yardım

Yakup.

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
10
10.sinifim matematik den eksiklerim var. Nasıl duzeltebilirim ? Önerebileceginiz konu anlatımı kitap/Test kitabı var mı ?

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
konu anlatım olarak rehber matematik dinlemeni öneririm eksiklerin tam olarak nerde onlara bakman gerek
soru bankası olarak karakök ve çap öneririm
sakın antremanlarla matematik alma
konu anlatım kısmını videolar ile gecistir o videoları da rehber matematıkten dinle

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
Başlangıç olarak ÜçDörtBeş TYT Matematik Soru Bankasını çöz. Kendini biraz geliştirince aynı yayının 12'li matematik denemesi var, onları çöz. Apotemi fasikülleri kesinlikle her öğrencinin çözmesi gereken bir yayın. Matematiğin Güler Yüzü kanalından da konuları dinleyebilirsin. Faydası olacağına eminim.

Mâthes

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Ali
Hayata başaramadığım tek konu. neden dersen uzay kadar sesiz olurum.
Özel ders alabilirsin veya yt vs anlatım videoları izleyebilirsin

10.sinifim matematik den eksiklerim var. Nasıl duzeltebilirim ? Önerebileceginiz konu anlatımı kitap/Test kitabı var mı ?
Antrenman matematik test kitabını öneririm bir de aydan yayıncılığın konu anlatımlı test kitabını öneririm zaten kırtasiyeye gitsen "aydan istiyorum" desen direkt verirler

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Başlangıç olarak ÜçDörtBeş TYT Matematik Soru Bankasını çöz. Kendini biraz geliştirince aynı yayının 12'li matematik denemesi var, onları çöz. Apotemi fasikülleri kesinlikle her öğrencinin çözmesi gereken bir yayın. Matematiğin Güler Yüzü kanalından da konuları dinleyebilirsin. Faydası olacağına eminim.
pratik istemiyor ki eksıklerım var diyor bence cap daha mantıklı icinde fazlasoru barındırması sebebi ile

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
konu anlatım olarak rehber matematik dinlemeni öneririm eksiklerin tam olarak nerde onlara bakman gerek
soru bankası olarak karakök ve çap öneririm
sakın antremanlarla matematik alma
konu anlatım kısmını videolar ile gecistir o videoları da rehber matematıkten dinle
Karekök zor seviye, çap giriş seviyesi. Karekök çözebilecek seviyede olan birisi çap çözmez. Ayrıca karekök iyi bir yayın değil. Soruları çoğunlukla eski nesil. Sınavlarda bir katkısı olacağını düşünmüyorum. Acil Matematik, Apotemi gibi yayınlar çözülmeli zor seviyede. Giriş için Çap, ÜçDörtBeş gibi yayınlar çözülebilir. Orta seviye içinde en iyisi Palme Math-e.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Karekök zor seviye, çap giriş seviyesi. Karekök çözebilecek seviyede olan birisi çap çözmez. Ayrıca karekök iyi bir yayın değil. Soruları çoğunlukla eski nesil. Sınavlarda bir katkısı olacağını düşünmüyorum. Acil Matematik, Apotemi gibi yayınlar çözülmeli zor seviyede. Giriş için Çap, ÜçDörtBeş gibi yayınlar çözülebilir. Orta seviye içinde en iyisi Palme Math-e.
kanka ne desem bilemiyorum ben karakok 3 4 5 acil oılarak cozdum karakok biraz daha kolay geldi ama 3 4 5 gereksız uzatiyor gibi (tyt de 29 isaretledm 27 d)

Top Bottom