Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
gamepower.jpg

Değerli dostlar bugün instagram sayfamızda Gamepower Intense X60 monitörün görsellerini paylaştık ve sayfamıza biosunda Technopat yazan birinden şöyle yorum geldi; "Samsung olunca ne oluyor Samsung bile bu çöp paneli kullanmıyor" diye tamamiyle cahillik içiren bir yorum aldık ve bu arkadaşa tamamen uydurma yorum yaptığını ve neredeyse tüm büyük markaların "SAMSUNG LSM270DP02" panel ile monitörü var diye kaynaklarla örnekler verdim. Buna rağmen halen hakaretlerine devam edip üstüne bir de tehtid edip burası önemli "Technopat Forumda" konu açalım diye yorum alınca bu kişilerin niyetinin sadece pislik yapmak olduğunu anlamış olduk ve bu kişileri sayfamızdan engelledik. Bu kişiler hakkında da kararlıyız önümüzdeki günlerde hukuki olarak aksiyon alacağız. Çünkü bu kişilere doğru bilgiyi kaynakları ile sunmamıza rağmen tek dertleri hakaret etmek ve özellikle kendi itirafları ile konuyu forumlara taşıyıp forumlar arasında kargaşa çıkartmak.

İlgili Konu: https://www.technopat.net/sosyal/ko...i-instagramda-engelledi.1111620/#post-7455016

Doğru bilgi isteyenler için de buyrun SAMSUNG LSM270DP02 panele sahip markalardan birer örnek;
ViewSonic XG270QC
Kaynak: https://pcmonitors.info/reviews/viewsonic-xg270qc/

Gigabyte Aorus CV27Q
Kaynak: https://clevo-computer.com/tr/detail/index/sArticle/4954
Msi MAG272CQR gibi gibi

gamepower2.jpg

ÖNEMLİ!
Bu saygısızca yakıştırmayı yapan kişilere Technopat kanalında Gamepower ve JamesDonkey'in ile aynı yerde monitör yaptıran Monster monitörün videosu yapıldı aynı şeyi neden bulunduğunuz foruma söylemiyorsunuz? Ve biz videomuzda Panelin içini sökerek bile tüm seri numaralarına kadar sizlere gösterdik.
Kaynak:
Bu türlü seviyesizce tamamen yalan yakıştırmalarda bulunan kişilere hukuki olarak gerekli aksiyonları alacağız. Çünkü bu iş iftira ve bu kişiler kasıtlı olarak forumlara bu konuları açıyorlar sürekli elimizdeki kaynaklarla doğrusunu insanlara göstermeye çalışıyoruz lakin bu kişiler kulaklarını kapatıp iyice olayı zıvanadan çıkartmaya çalışıyoruz anlıyoruzki bu kişilerin amaçları farklı biz de ona göre haklarımızı kullanacağız. Sevgiler

Son düzenleme:

DonanımFikir

Fikr-i Donanım
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,595
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Şu Dolandırıcı bu adam diyen şahısa GICIK KAPTIM özellikle Yani ne dolandırdığını görüyorda öyle bir mesaj atmış?
Zaten Gamepower,James Donkey gibi markaları F/P ürünlerinden dolayı satın alıyoruz
Parası Olan Zaten ASUS,MSİ Monitör alır

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Abi hiç kasmadan gereken işlemleri yap sen gerisini onlar düşünsün artık.
Yalanın yok yalnışın yok, sen gerisini umursama.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Onlarda sırf sponsor diye ASUS,MSI gibi markaları yüceltiyorlar. Ama orası ''Technopat'' orada konuşmaya hakkın yok.

Technopat sosyal gayet güzel bir ortam, bir çok faydalı üye var, ancak şöylelerine tahammül edemiyorum arkadaş.

Açıkcası Gamepower gibi markaları bende önermem. Ama bu arkadaşların amacı sadece Donanım Arşivini karalamak başka bir şey değil.

Hukuki süreç sadece zaman kaybı olur. Biz kendi yolumuza bakalım.

bartu35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Bartu
''bir delil ile kirk alimi yendim, kirk delil ile bir cahili yenemedim''

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular