Neler Yeni

Öneri Maksimum 300TL Bluetooth kulaklık önerisi istiyorum.

Silvers

80+
Öncelikle merhaba arkadaşlar. 1-2 haftadır telefon kulaklığımın bozuk olmasından dolayı yenisini almaya karar verdim. Uzun zamandır PC'de kulak üstü kulaklık kullandığım için kulak içi kulaklıklar pek yeterli gelmemeye başladı malesef. Maksimum 300TL olan Bluetooth'lu kulak üstü kulaklık arıyorum fakat kulağımı tam kaplayacak cinsten. (Örn: Anker Soundcore Life Q10) Kulağın üstüne oturanları kullanmaktansa kulak içi kullanmaya devam ederim daha iyi. Dediğim fiyat bazında kaliteli bir kulaklık varmıdır? Bu tarz kulaklık kullanan arkadaşlar var ise önerilerini, kullandıkları kulaklıkların iyi yanlarını ve kötü yanlarını vs belirtirse çok sevinirim. Kulaklığın çok iyi olması sebebiyle bi 50TL daha ekleyebilme şansım var fakat çok fazla kullanacağım bir şey olmayacağı için her kuruşu dahi sayarak veriyorum. Youtube'da reklam için vs. gibi şeylerden ürün övenler yüzünden pek güvenemediğim için buraya geldim. Gerçek, denenmiş ve tecrübe edilmiş olan her türlü tavsiyelerinize açığım.

Alperen00_

80+ Bronze
@Yasin Çelik'in rehberine bakababilirsin dostum.

Silvers

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuda sadece kulak içi kulaklıklar tartışılmış hocam. Yinede teşekkür ederim.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kulak üstü diyor.

Silvers

80+
Yokmu hiç kullanan yahu?

Silvers

80+
Anker Soundcore Life Q10'a sahip birisi varmı?

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih

Bunu öneririm gayet güzel jbl kalitesi

Ama benim gibi kafan büyükse çok önermem 15 dk sonra kafamı acıtıyor

Bass kalitesi iyi

Burda 350 TL ama diğer sitelerde daha ucuza bulursun

Silvers

80+

Bunu öneririm gayet güzel jbl kalitesi

Ama benim gibi kafan büyükse çok önermem 15 dk sonra kafamı acıtıyor

Bass kalitesi iyi

Burda 350 TL ama diğer sitelerde daha ucuza bulursun
İlk tercihim oydu zaten fakat kulağı kaplamadığı için vazgeçmiştim. Yoksa JBL kalitesi ortada.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
İlk tercihim oydu zaten fakat kulağı kaplamadığı için vazgeçmiştim. Yoksa JBL kalitesi ortada.
Rampage Fury X kullanıyorum ondan sonra jbl i takınca kulaklarım aşırı rahatsız oluyor

O konuda eksik evet

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Buğra Şaşmaz
Öncelikle merhaba arkadaşlar. 1-2 haftadır telefon kulaklığımın bozuk olmasından dolayı yenisini almaya karar verdim. Uzun zamandır PC'de kulak üstü kulaklık kullandığım için kulak içi kulaklıklar pek yeterli gelmemeye başladı malesef. Maksimum 300TL olan Bluetooth'lu kulak üstü kulaklık arıyorum fakat kulağımı tam kaplayacak cinsten. (Örn: Anker Soundcore Life Q10) Kulağın üstüne oturanları kullanmaktansa kulak içi kullanmaya devam ederim daha iyi. Dediğim fiyat bazında kaliteli bir kulaklık varmıdır? Bu tarz kulaklık kullanan arkadaşlar var ise önerilerini, kullandıkları kulaklıkların iyi yanlarını ve kötü yanlarını vs belirtirse çok sevinirim. Kulaklığın çok iyi olması sebebiyle bi 50TL daha ekleyebilme şansım var fakat çok fazla kullanacağım bir şey olmayacağı için her kuruşu dahi sayarak veriyorum. Youtube'da reklam için vs. gibi şeylerden ürün övenler yüzünden pek güvenemediğim için buraya geldim. Gerçek, denenmiş ve tecrübe edilmiş olan her türlü tavsiyelerinize açığım.

Bende bluedio TMS modeli var . Bluetooth 5.0 ve anc özelliği de var. Bem gayet memnumum şarjı baya dayanıyo ister kablolu ister kablosuz kullan bende bi bak .

Silvers

80+
Bende bluedio TMS modeli var . Bluetooth 5.0 ve anc özelliği de var. Bem gayet memnumum şarjı baya dayanıyo ister kablolu ister kablosuz kullan bende bi bak .
Hocam dediğin kulaklığı baya araştırdım ve birçok olumlu yorum aldığını gördüm. Ses yüksekliği ve bass kalitesi nasıl sorabilirmiyim? Bass'a önem veren birisiyim. Ses yüksekliğine gelecek olursak maksimum düzeyde kullanabiliyormusun yoksa fazlamı geliyor? Ayrıca yanında AUX kablosu geliyormu? Biraz daha araştırma yapacağım fakat şuanda seçeneklerimin arasına girdi diyebiliriz, iki adet link buldum ürün doğrumudur acaba bir bakarmısın?

urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/bluedio-tms-bluetooth-kablosuz-kulaklik-bt-5-agurultu-engelleme-P422489613

Top Bottom