Neler Yeni

LOL'e yeni başladım ve lux karakteri geldi sizce almalı mıyım

KaanEfesn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kaan Efe Şen
LOL'e yeni başladım ve lux karakteri geldi sizce almalı mıyım yada mavi öze mi çevirmeliyim?
Değeri 3150 bana 1574 mavi öz veriyor

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
farklı tarza heroları aç yavaş yavaş tarzını belirle önce ondan sonra o role yoğunlaş

KaanEfesn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kaan Efe Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
miss fortune katarina oynuyorum şu anda

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
darius falan da veriyordu galiba başta zaten yavaş yavaş oyunu öğrenmeye başlayınca hangi karakterleri daha çok seveceğini anlayacaksın örneğin adc mainleyeceksen adc karakterlerini açacaksın önce,tavsiyem luxu açman kolay karakterlerden başlarsan hem adapte olman kolay olur hem karakteri öğrenicem derken oyundan soğumazsın

KaanEfesn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kaan Efe Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
darius falan da veriyordu galiba başta zaten yavaş yavaş oyunu öğrenmeye başlayınca hangi karakterleri daha çok seveceğini anlayacaksın örneğin adc mainleyeceksen adc karakterlerini açacaksın önce,tavsiyem luxu açman kolay karakterlerden başlarsan hem adapte olman kolay olur hem karakteri öğrenicem derken oyundan soğumazsın
sağol

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Lol hiç oynamadım ama dışarıdan kötü bir oyun gibi gözüküyor. Başlarsam bırakamaz mıyım ?

DeoNade

80+ Bronze
Lol hiç oynamadım ama dışarıdan kötü bir oyun gibi gözüküyor. Başlarsam bırakamaz mıyım ?
bundan 6 yıl önce lol ne lan lol diye oyun mu olurmuş diyordum. kuzenimin beni o oyuna başlatıp draven ile ilk skorumu alıp havalara uçtuğum güne lanet ediyorum. günde 3 oyun atmazsam yatamıyorum

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,321
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Yeni başlayan biri için LUX zor bir karakter.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
4. sezonun başında başladım oyuna gayet sarıyordu arkadaşlarla çok oynuyorduk ama artık sıkıldım ben mesela dönem dönem zaten sıkılıyorum ara veriyorum oyuna şu an da oynamıyorum tamamen kişiye bağlı bağımlı olup olmaması bu tarz oyunlar ilginizi çekmiyorsa zaten bağımlı olmazsınız

Top Bottom