Neler Yeni

Logitech Mouse Garantisi Nasıl?

thelordof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Samet
Logitech'in mouse larda garanti süresince bir sorunda duruşu nedir? Tamir yerine değişim mi yapıyorlar? Mouse tamiri diye olay var mıdır bilgim yokta.

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,738
İsim
Toxpox
Logitech genellikle fatura ile mail attığınızda yeni ürün gönderen bir marka :D. Tamir ile uğraşacaklarını sanmıyorum direk yeni ürün gönderirler hatta stoklarında yoksa daha iyi bir ürün bile gönderebilirler.

psist0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
EFE AKBAY
Logitech genellikle fatura ile mail attığınızda yeni ürün gönderen bir marka :D. Tamir ile uğraşacaklarını sanmıyorum direk yeni ürün gönderirler hatta stoklarında yoksa daha iyi bir ürün bile gönderebilirler.

hocam ben klavye aldım 1 hafta oldu space tuşu tutukluluk yapıyor. Nereye başvuracağım? Modeli g213s

thelordof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurtdışı veya Türkiye garantisi ayrı mı oluyor?

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,738
İsim
Toxpox
Yurtdışı veya Türkiye garantisi ayrı mı oluyor?
Bilmiyorum ama kabul edilmezse RMA yaparak garantiye veriniz. Nasıl olduğunu ben de tam bilmiyorum ama yapılma nedeni ürünün hasarlı olduğu halde servis tarafından kabul edilmemesi. Servise bile vermenize gerek kalmayabilir. Çünkü Logitech genellikle direk aynı ürünü gönderiyor servisle uğraştırmıyor.

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Garanti konusunda logitech üstüne tanımam kuzenim g213 almıştı garantiye gönderdi adamlar yerine 2 katı fiyatı olan g512 göndermişler.

thelordof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Samet
Bilmiyorum ama kabul edilmezse RMA yaparak garantiye veriniz. Nasıl olduğunu ben de tam bilmiyorum ama yapılma nedeni ürünün hasarlı olduğu halde servis tarafından kabul edilmemesi. Servise bile vermenize gerek kalmayabilir. Çünkü Logitech genellikle direk aynı ürünü gönderiyor servisle uğraştırmıyor.
15 gün içinde bir sorun olursa başvurmak işe yarıyor mu yoksa aldığımız yere mi başvurmak mantıklı oluyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım. Emin değilim ama daha kötü model göndermezler emin ol.
Başka markalarda da yurtdışı garanti hizmetleri var mı? Corsair, steelseries vs

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
15 gün içinde bir sorun olursa başvurmak işe yarıyor mu yoksa aldığımız yere mi başvurmak mantıklı oluyor?

Başka markalarda da yurtdışı garanti hizmetleri var mı? Corsair, steelseries vs
Evganın var diğerlerini bilmiyorum.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşım geçen ay kulaklığını garantiye verdi.Garanti de kulaklığı kırarken video çekmesini ve videoyu göndermesini istedi.Kulaklığı çekiç ile vurup video çekti daha sonra adamlar bir üst modelini gönderdi.Yani kırmanı falan isterlerse şaşırma 😄

thelordof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Samet
Arkadaşım geçen ay kulaklığını garantiye verdi.Garanti de kulaklığı kırarken video çekmesini ve videoyu göndermesini istedi.Kulaklığı çekiç ile vurup video çekti daha sonra adamlar bir üst modelini gönderdi.Yani kırmanı falan isterlerse şaşırma 😄
Kaç aydır kullanıyordu? Adamlar kendilerini sağlama alıyor , hakları. :)

Evganın var diğerlerini bilmiyorum.
Senin profil fotonu görünce diğer forumda gibi hissediyorum kendimi. :)

Türkiye de Penta'ya yollasa onlarda değişim yapar mıydı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,985
Üyeler
140,586
Son üye
SHYROSE
Top Bottom