Neler Yeni

Logitech G29+Shifter neden bu kadar pahalı ?

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Harun Kayatekin
direksiyonn aliyim diyorum pahalı geliyor ekipmann alıyim diyorum gözüme hala pahalı geliyor sistem aliyim diyorum gene fiyatlar yüksek yaşamasakda olur yani
Boşver gelecek nesil okur yurt dışına gider bende düşünüyorum öyle bi şeyi ingilizcemin seviyesi biraz daha artsın derslere focusum sadece bu güzel ülkede ne yazık ki yaşamak istemiyorum.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
bunu alıp sonra sıkılma riskini göze alamıyorum

Assetto Corsada 50 saat pistlerde gazlamıştım G25 ile, Gevur tokatlayınca sıkılmıyorsun, satmasaydım rahat 1K saat kullanırdım Assettoda daha başka oyunlarda var :).

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
Boşver gelecek nesil okur yurt dışına gider bende düşünüyorum öyle bi şeyi ingilizcemin seviyesi biraz daha artsın derslere focusum sadece bu güzel ülkede ne yazık ki yaşamak istemiyorum.
bende kaçmak istiyorum artık

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
direksiyonn aliyim diyorum pahalı geliyor ekipmann alıyim diyorum gözüme hala pahalı geliyor sistem aliyim diyorum gene fiyatlar yüksek yaşamasakda olur yani

Sen ne oynamak için direksiyon alıcaksın.

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Harun Kayatekin
bende kaçmak istiyorum artık
Şöyle diyim kanka ps4 aldım ve sıkıldım 2 ay oldu alalı sana açık söliyim oyun alamıyorum bi rdr2 almaya kalkışsam 200 TL oyun bi arkadaş grubumuz var hep beraber gitmeyi planlıyoruz umarım dilediğimiz gibi gerçekleşir.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Forza Assetta DİRT daha neler neler

Assettoyu saymassak diğer oyunlar Arcade tarzda veya arcade için ayarı var o yüzden uygun fiyatlı wireless bi gamepad önerebilirim ben şuan Forzayı NFS yi falan gamepad ile oynuyorum.

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
Discord
DΞNI2 ム#9844
Şöyle diyim kanka ps4 aldım ve sıkıldım 2 ay oldu alalı sana açık söliyim oyun alamıyorum bi rdr2 almaya kalkışsam 200 TL oyun bi arkadaş grubumuz var hep beraber gitmeyi planlıyoruz umarım dilediğimiz gibi gerçekleşir.
umarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Assettoyu saymassak diğer oyunlar Arcade tarzda veya arcade için ayarı var o yüzden uygun fiyatlı wireless bi gamepad önerebilirim ben şuan Forzayı NFS yi falan gamepad ile oynuyorum.
dediğim gibi bir araç kullanma hissiyatı yaşamak için birşeyler yapmak istiyorum arabalar uçuyor sonuçta

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Zaten direksiyonun çarkları eski. 1000 TL'ye g27 bulursanız onu alın ikisinin çarkları arasında fark bile yok. G29'a 3000 veremem.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
umarım

dediğim gibi bir araç kullanma hissiyatı yaşamak için birşeyler yapmak istiyorum arabalar uçuyor sonuçta

O zaman size önerim sadece 2. elden G27 falan almanız.

Zaten direksiyonun çarkları eski. 1000 TL'ye g27 bulursanız onu alın ikisinin çarkları arasında fark bile yok. G29'a 3000 veremem.

Farklar var aslında ama temelde hepsi dişli sistem doğru, fakat temiz direksiyon bulmak çok zor çünkü genel olarak herkes çat çut vura vura kullanmış oluyor.

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
Discord
DΞNI2 ム#9844

Farklar var aslında ama temelde hepsi dişli sistem doğru, fakat temiz direksiyon bulmak çok zor çünkü genel olarak herkes çat çut vura vura kullanmış oluyor.
öyle vura vura kullanana ben vurmak istiyorum bazen para yanlış kişilerin elinde

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

O yüzden elden almak zorunda kalıyoruz. Adam temiz kulanılmış diyor direksiyon kendiliğinden sallanıyor. Bir gün belki sıfırını alırım da g29 un çarklar da eski thrustmaster alırım o da acayip pahalı. Direksiyon her türlü yatıyor.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
O yüzden elden almak zorunda kalıyoruz. Adam temiz kulanılmış diyor direksiyon kendiliğinden sallanıyor. Bir gün belki sıfırını alırım da g29 un çarklar da eski thrustmaster alırım o da acayip pahalı. Direksiyon her türlü yatıyor.

Üzücü bir durum malesef, 300 dolarlık direksiyona 4K vermek :).

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,868
Üyeler
140,570
Son üye
mustafacc
Top Bottom