Neler Yeni

Logitech G213 vs Mekanik klavye

Militarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
berk yılmaz
Logitech g213 360 liraya satılıyor. Araştırdığım kadarıyla bu fiyata kaliteli bir mekanik klavye yok. Sizce bu bütçeyle kaliteli bir membran klavye mi alınır yoksa kalitesiz bir mekanik klavye mi ? (Bugüne kadar membran kullandım, mekanik hiç kullanmadım.)

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Bence HyperX alloy core g213’den daha hoş.

Militarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
berk yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence HyperX alloy core g213’den daha hoş.
Bakıcam teşekkürler
fiyat olarak baya uygun ve ilk defa gördüm bunu. marka olarakta diğer ürünlerde kaliteli ama klavye konusunda nasıl ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer blue switch sesi senin için sorun değilse https://m.trendyol.com/philips/spk8...e-gaming-klavye-profesyonel-klavye-p-34745630
Bunu almanı şiddetle tavsiye ediyorum. Gayet de kaliteli, ama ses rahatsız eder diyorsan önerim yok

ses olarak sıkıntı yok, hatta klavye sesini severim. marka olarakta philipse güvenirim fakat klavye konusunda iyiler mi ?tabi biraz şans ve kullanım işi ama kalitesizlikten doğan sorunlarla uğraşmak istemiyorum açıkçası

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bakıcam teşekkürler

fiyat olarak baya uygun ve ilk defa gördüm bunu. marka olarakta diğer ürünlerde kaliteli ama klavye konusunda nasıl ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ses olarak sıkıntı yok, hatta klavye sesini severim. marka olarakta philipse güvenirim fakat klavye konusunda iyiler mi ?tabi biraz şans ve kullanım işi ama kalitesizlikten doğan sorunlarla uğraşmak istemiyorum açıkçası

-ASLAN-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Önder Can
Logitech g213 360 liraya satılıyor. Araştırdığım kadarıyla bu fiyata kaliteli bir mekanik klavye yok. Sizce bu bütçeyle kaliteli bir membran klavye mi alınır yoksa kalitesiz bir mekanik klavye mi ? (Bugüne kadar membran kullandım, mekanik hiç kullanmadım.)
ben g213 aldım memnunum

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Var. Sen onlara bakma. Bütçe böyleyse mekanik klavye al. 360 TL ye de mekanik klavye önermeyenler profesyonel klavye öneriyolar e sporcu olacaz ya ondan. Gamepowerın klavyeleri var. Rampage in BELLİ BAŞLI ürünleri ya da önerilen philips in klavyesi gibi böyle alternatifler var bu bütçe için. Calypso kullanıyorum kalitede sıkıntı yok. Sanırsın klavye toza dönüşüyor. 300 TL vermişim bi zahmet sağlam olsun.

Top Bottom