Neler Yeni

Linux Kullanıcıları Kulübü

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Ali Sancakli
Evet arkadaşlar, Linux kullanıcı kulübünü kurmaya karar verdim.

Linux veya WSL kullanıyorsanız, bunları kullandığınızı kanıtlayacak görselleri bu konu altında toplamanızı istiyorum. Kanıtladığınız zaman, imzanıza eklenecek yazıyı da sizlere özel mesaj olarak atacağım.

Bu derneğin kurucusu olarak ben de kanıt atmak istiyorum. Dağıtımım: Ubuntu MATE 20.04 LTS.

linux.png

Syphex

80+
Kullanıyordum ama ne yazık ki şu anda kullanamıyorum çünkü belleğim bozuldu. Belleğim gelince katılırım ama.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Çokça gördüğüm ve duyduğum işletim sistemi, deneyimleme şansım hiç olmadı pek bulaşıcağımıda sanmam, ama güzel :D.

Syphex

80+
Bekliyoruz hocam. Başımızın üstünde yeriniz var. :)
Sanal makine ile şu anlık katılabilirim. (Lubuntu en sevdiğim dağıtımdır.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak bu konuyu görünce aklıma Linux Oyunda'nın konusu geldi fakat Sosyal'den ban isteyip Sosyal'i bıraktı. Keşke burada Linux daha yaygın olsa.

Ekler

• screen.jpg
    screen.jpg
    53.8 KB · Hit: 103
Son düzenleme:

Syphex

80+
Ve artık ben de kulübün gerçek bir üyesiyim. (Mac OS teması ile Lubuntu, üst paneli yapamadım.)
screen.jpg

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,566
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Yapmak isterimde nasıl yapacağımı bilemiyorum :(
bi de yaptığımda sıkıntı oluşurmu?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Evet arkadaşlar, Linux kullanıcı kulübünü kurmaya karar verdim.

Linux veya WSL kullanıyorsanız, bunları kullandığınızı kanıtlayacak görselleri bu konu altında toplamanızı istiyorum. Kanıtladığınız zaman, imzanıza eklenecek yazıyı da sizlere özel mesaj olarak atacağım.

Bu derneğin kurucusu olarak ben de kanıt atmak istiyorum. Dağıtımım: Ubuntu MATE 20.04 LTS.

Alıntıyı görüntüle
gerçekten linuxta oyunumu oynarmıyım li,nux bana gel diyor ama her oyunu oynayamama zor

Syphex

80+
gerçekten linuxta oyunumu oynarmıyım li,nux bana gel diyor ama her oyunu oynayamama zor
Her oyunu açamazsın. Bazı oyunlar Lutris ile oynanabiliyor, bazıları ise Steam destekli olduğu için direk Steam'den açılabiliyor. Valorant oynayamazsın ama LoL oynayabilirsin.

Yapmak isterimde nasıl yapacağımı bilemiyorum :(
bi de yaptığımda sıkıntı oluşurmu?
Önceden kullanıyordum fakat belleğim bozulunca Linux'tan uzun bir süre uzak kaldım, kurulumu 10 dakika sürmedi. Gerçekten kolay bir kurulumu var.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Her oyunu açamazsın. Bazı oyunlar Lutris ile oynanabiliyor, bazıları ise Steam destekli olduğu için direk Steam'den açılabiliyor. Valorant oynayamazsın ama LoL oynayabilirsin.

Önceden kullanıyordum fakat belleğim bozulunca Linux'tan uzun bir süre uzak kaldım, kurulumu 10 dakika sürmedi. Gerçekten kolay bir kurulumu var.
YOKSA BEN DİREKT MAC KURCAM

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,430
Üyeler
140,193
Son üye
Ardabyk.
Top Bottom