Neler Yeni

Lenovo neden alınmaz?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Zaten kazık PC lerinin hepsi. Laptoplarında Insyde kullanmak yerine ne zaman AMI BIOS kullanırlarsa ve sürücü sayfası daha iyi olursa ve son olarak fiyatları düşerse ancak o zaman alabilirim. Benim laptobumun bazılarında Hitachi HDD var. Bu HDD lerin üzerinde "for Lenovo" ibaresi var. Demek oluyor ki OEM bir bileşen.
Tamam kasayı değiştirsin. Ama garantisinin devam etmesi halinde neden para istiyor?

TheViola

80+
Hocam açıkcası çok uzun süredir G710 kullanıcısıyım ve beni bir kere bile üzmedi. Sadece fikir vermek açısından yazıyorum. Garanti süresi devam ederken aynı arızadan 3-4 kere servise gitti demişsiniz . Size önerebileceğim cihazı tamir ettirmek yerine hakkınız olan kısmi para iadesi veyahut ürünün birebir değişimi haklarınızı kullanmanız.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam açıkcası çok uzun süredir G710 kullanıcısıyım ve beni bir kere bile üzmedi. Sadece fikir vermek açısından yazıyorum. Garanti süresi devam ederken aynı arızadan 3-4 kere servise gitti demişsiniz . Size önerebileceğim cihazı tamir ettirmek yerine hakkınız olan kısmi para iadesi veyahut ürünün birebir değişimi haklarınızı kullanmanız.
Garantisi bitti.

FreakyXd

80+ Silver
dayımın lenovosu vardı sinirlendi ekranda siyahlamalar 10 defa garantiye gitti geldi en sonunda kırdı adam :d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,192
Üyeler
141,101
Son üye
Löschen
Top Bottom