Neler Yeni

Laptoplarda Coil Whine Sorunu

thelordof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Samet
Coil Whine dedikleri bobin vızıltısında garantiden bir işlem yapıyorlar mı? Yoksa markalar bir sorun görmüyor mu?

Sizce laptopta geceleyin fan çalışmazken rahat duyulan coil whine bir sorun mudur?

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
Bence bir sorun. Masaüstü bilgisayarımın psu'sunda vardı bu sorun (Thermaltake 600w 80+ rgb psu). Ağır oyun ve programları kullanırken psu'dan rahatsız edecek şekilde ses geliyordu. İki kere servise yolladım ilkinde tamir ettiklerini söylediler fakat durum aynıydı. Tekrar götürdüm ve bu sefer haklı olarak ben bu psu'nun sesli çalışmasını istesem zaten gider ikinci el dandik bir ürün alırım niye gelip bu markayı tercih edeyim diye çıkışınca biraz daha ilgi gösterdiler sanırım 2-3 aydır bir sorun yaşamadım servisten aldığımdan beri.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Donanımsal ve fiziksel sorun yaşatmaz. Benim SSD'de bile böyle ses var ama ilk gün aldığımızdan hızlı çalışıyor resmen :D Sesi rahatsız ediyorsa götürebilirsiniz bu ses rahatsız ediyor düzeltin diye.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,311
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bundan dolayı değişim sanmiyorum. Ben 2 cihazda yaşadim ama nedense sadece bataryadayken yapiyordu.

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Laptop'daki o ses HDD sesi olabilir mi? Daha önce Laptop'ta Coil Whine'a hiç rastlamadim.

thelordof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Coil Whine dedikleri bobin vızıltısında garantiden bir işlem yapıyorlar mı? Yoksa markalar bir sorun görmüyor mu?

Sizce laptopta geceleyin fan çalışmazken rahat duyulan coil whine bir sorun mudur?
benimde ekran kartımda çıktı bu sroun daha dün garantiye verdim umarım ilgilenirler

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Top Bottom