Neler Yeni

Küfürü nasıl birakabilirim ?

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Artık bıktım .Bırakmayı çok istiyorum yardım edin lütfen .Ama küfür ettiğinde kendine tokat at falan gibi şeyler onermeyin zaten sinirlendigimde kendime zarar veriyorum daha kötüye gitmesin.Yardima ihtiyacım var .

AyıBoann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Mehmet bekçi
Artık bıktım .Bırakmayı çok istiyorum yardım edin lütfen .Ama küfür ettiğinde kendine tokat at falan gibi şeyler onermeyin zaten sinirlendigimde kendime zarar veriyorum daha kötüye gitmesin.Yardima ihtiyacım var .
Pavlok akıllı saat al

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VitoScaletta

80+ Gold
hiç bi tavsiye işine yaramıycak irade kendini tutucaksın ve yaptığın normal bişey değilde ne kadar ayıp iğrenç bişey olduğunu anlamalısın şimdi bunları diyom diye beni şeyapmayın bende küfür ediyorum :D

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Can Öztürk
Küfür kötü birsey fakat yararı birçok insan'dan daha fazla küfür etmeyen bir insan sinirlendigi zaman kendine cok kötü zarar verebilir küfür rahatlama hissi verdigi icin zararı azaltıyor :/

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • Beğen
Reaksiyonlar: Chan

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
Küfür yerine başka bir kelime bul kanka sinirlendiğinde söyleyebileceğin falan anca öyle bırakırsın.

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,003
İsim
Lokman Açil

Kanka kötü ve seni küfüre sürükleyen ortamlardan uzak dur öyle arkadaşların varsa mesafeni koru elinden geldiğince küfür etme hep aklında olsun kendini tutman lazım bende ufak yaşlarımda küfürbaz biriydim ama artık hamd olsun bıraktım elimden geldiği kadar küfür etmemeye çalışıyorum kendini hazır hissediyorsan küfür etme

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Küfür kötü birsey fakat yararı birçok insan'dan daha fazla küfür etmeyen bir insan sinirlendigi zaman kendine cok kötü zarar verebilir küfür rahatlama hissi verdigi icin zararı azaltıyor :/
Evet öyle .... Kendim deneyimledim malesef :(

• Beğen
Reaksiyonlar: Chan
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Fatih Kaan Taşay
küfür anlık öfkeyi açığa vurmanın en yaygın halidir bu yüzden küfürü bırakabilmek için öfkeni dışarıya aktarmanın başka bi yolunu bulmanı öneririm mesela bağırmak ama küfürsüz dene ve daha sakin yapıda olmak bunu kolaylaştırır bunun için de meditasyon yapmanı öneririm

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Bizim arkadaş etmemek için konuşmuyordu, daha sonra bıraktı küfürü. Böyle değil de biraz daha az konuşarak çözebilirsin gibi.

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Can Öztürk
Küfüre başlayınca birakmak imkansıza yakın bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR