Neler Yeni

Kovid-19 belirtileri başladığı için test yaptırdım.

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız

T.P.G.

80+ Titanium
Bende köyden haber almadım daha ama ne olursa olsun diğer ilçeler de bizim.
Orası öyle ama şu an PKK'lıların elini kolunu sallaya sallaya ülkede gezmelerinden nefret ediyorum, hele hele Trabzonda olduğunu bilmek çok daha üzücü

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Ahmet Deniz
Bir de test ücreti alıyorlar. Bunun için de alıyorlarsa ben maske takarım toplu taşımaya binerim üflerim. Bu ne kepazelik bundan bile para koparmak nedir?
ya sana saray yaptıracak türkiyenin KOSKOCA İKİ SARAYI OLACAK ne isitiyorsun daha

• Beğen

unkown

80+
Zaten araba alırken bir tane de hediye ediyoruz. Zaten teknolojik bir ürün alırken bir tane hediye ediyoruz. Ama sağlık konusunda durum bu şekilde olmamalı...😠

• Beğen

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Benim annemde Covid-19 geçirdi. İlk 5 gün ağır oldu. Hatta o yüzden 1 aydır forumda yoktum. Dostum yaptırdığın antikor testi. Virüs vücuduna bulaştıysa antikorlar hemen oluşmaz. Yanlış yapmışsın. Büyük ihtimal sana da bulaşmış. Antikor hastalık ilerlediğinde ortaya çıkar. Üzerinden 1 hafta geçmesi lazım. Daha fazla kişiye bulaşmadan şehir hastanesine gidip Covid-19 sürüntü testi yaptır. Daha fazla kişiye bulaşmasın. Umarım negatif çıkar. Ağır hasta, yaşlılar ve karantinada olanlar hariç eve gelip test yapmıyorlar.

• Beğen

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
Benim annemde Covid-19 geçirdi. İlk 5 gün ağır oldu. Hatta o yüzden 1 aydır forumda yoktum. Dostum yaptırdığın antikor testi. Virüs vücuduna bulaştıysa antikorlar hemen oluşmaz. Yanlış yapmışsın. Büyük ihtimal sana da bulaşmış. Antikor hastalık ilerlediğinde ortaya çıkar. Üzerinden 1 hafta geçmesi lazım. Daha fazla kişiye bulaşmadan şehir hastanesine gidip Covid-19 sürüntü testi yaptır. Daha fazla kişiye bulaşmasın. Umarım negatif çıkar. Ağır hasta, yaşlılar ve karantinada olanlar hariç eve gelip test yapmıyorlar.
Virüs sürekli mutasyona uğradığı için herkeste 1 hafta gibi bir sürede belli olmuyor hocam. Benim yaptırdığım testte pozitif olsa da çıkıyor sonuçlarda. Doktorlarla görüştüm zaten testi yaptırmadan o yüzden problem yok yani.

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Virüs sürekli mutasyona uğradığı için herkeste 1 hafta gibi bir sürede belli olmuyor hocam. Benim yaptırdığım testte pozitif olsa da çıkıyor sonuçlarda. Doktorlarla görüştüm zaten testi yaptırmadan o yüzden problem yok yani.
Öyleyse sorun yok hocam. Bazı kişilerde çoğu Covid-19 belirtisi olsa bile test negatif çıkıyor. O da garip bir durum. Neyse iyi ki negatif çıkmış. Gerçekten karantina zor ve hiç iyi değil.

• Beğen
Top Bottom